Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1481/1938 anonim ***** válasza:
70%
Nézd idegen.Nem tudhatom hogy igazad van vagy sem de amíg ki nem próbálom gyakorlatban amit én elméletileg jónak látok nincs olyan idegen aki ezt megtudja hiúsítani. Én úgy gondoltam sokáig, ezek a fórumok arra vannak hogy segítsék egymást az emberek, valamit elfelejtettünk, vagy éppen egyáltalán nem tanultuk, akkor a másik ember segít abban,hogy fel elevenedjen bennünk vagy megpróbál segíteni abban amit nem tudunk, de a tapasztalataim nem ezt mutatják.Mindenféle idegen ember ezerrel megpróbál lebeszélni arról a dologról, hogy előre haladjak az elképzelésemmel,és ha valami egyszerű dolog nem jut az eszembe lehülyéz,lebunkóz, stb, nem csak ezen a fórumon minden fórumban vannak ilyen idegenek.Azt gondolná az ember az internet korában egy problémát könnyen meglehet oldani mert több segítsége lesz.De ez nem így van,és miért, mert rengeteg idegen van ezeken az oldalakon aki elriasztja az embereket a segítség kéréstől mert le degradálják és lenézően írnak nekik,ezáltal ide sem jön senki, mert azt feltételezi, úgysem segítenek csak "okos" véleményt nyilvánítanak. Velem is ez történt,mindenki írta az okosságait.De meg nem kérdezték,mi a problémám? Nem baj szerencsére meg oldódott ez a problémám is,de nem ezeken az oldalakon, hanem a magán életben találtam egy lakatost aki úgy ahogyan nekem nem jutott az eszembe meg oldotta.Nekem ez az oldal arra jó, hogy olvasgassam a magasan kvalifikált véleményeiteket és jókat nevessek rajtatok.Nem a kérdező ,hanem az idegenek véleményén.Erről a gépről van véleményed is, vagy csak a szokott okosságok?
2016. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1482/1938 anonim ***** válasza:
78%

"meglehet oldani"

"segítség kéréstől"

"le degradálják"

"meg oldódot"

"magán életben"

"meg oldotta"

Nézd, Peti... én inkább azzal kezdeném a helyedben, hogy normálisan megtanulok magyarul.

Sokat segítene az életedben.

2016. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1483/1938 NeoSzZ ***** válasza:
19%

Most olvastam egy információt: a víz árammal történő bontásához 2,5 x annyi energia kell, mint amennyit a hidrogén elégetéséből ki lehet nyerni.

Ha ezt a vízbontást elég mélyen végeznénk el, akkor a felhajtóerőből nyerhető energia feltehetően fedezni tudná az energia különbséget!

Talán lenne némi pozitív eredmény is az energia mérlegben...

2016. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1484/1938 anonim ***** válasza:
78%

El kell keserítselek: nyomás alatt nagyobb energia kell a vízbontáshoz.

Elméletileg pont annyival nagyobb, amennyit a felhajtóerő visszaadna... a gyakorlatban pedig itt is számolhatsz a 2.5-szeres szorzóval.

2016. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1485/1938 NeoSzZ ***** válasza:
72%

Nem csak az a helyzet, hogy a gázok eleve összenyomott, kisebb térfogaton keletkeznek?

Nem hinném, hogy egy hidrogén atom létrehozása nyomás alatt több energiát igényelne, mint normál körülmények között.


De végül is mindegy, mert úgysem lesz ilyen megépítve soha sem...

2016. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1486/1938 anonim ***** válasza:
24%
Legalább másolni tudjál barátom a "meg oldódott" kettő darab t, mint ahogyan én írtam, ha már a Magyar nyelvet próbálod kritizálni.De nem értem mi bajod ezekkel a szavakkal. Vagy is, ne is válaszolj nincsen értelme.Azt sem tudjátok miről beszéltek egy videót nem tudtok végignézni úgy, hogy meg is értsétek Nagyon jó.Sokat ehhez hozzátenni nem lehet.
2016. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1487/1938 idegen.1 ***** válasza:
72%

Neo!

A vízbontással ennyi gázt termelni elég távoli lehetőség.

Nagyságrendekkel több energiát igényel,mint amit a felhajtóerő visszaad.

A veszteségek a visszaalakításnál szintén nagyságrendekkel meghaladják a felhajtóerő által "termelt"elhanyagolható mennyiségű energiát.

Ez a sokpeti által belinkelt cucc egy nagy baromság.

Előre feltöltött nagynyomású levegőtartályból táplálkozik.

2016. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1488/1938 anonim ***** válasza:
24%

Idegen


Abban igazat adok neked hogy a vízbontással nem lehet egyenlőre ezt üzemeltetni."Sőt soha szerintem"De ha már ennyire ellene vagy és baromságnak nevezed ezt a szerkezetet.Írd le légyszíves,hogy miből jutottál erre a következtetésre.NAGYON ÉRDEKEL, de komolyan, semmi hátsó szándék nélkül.Nagyon kíváncsi vagyok a gondolkodás menetedre!

2016. febr. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1489/1938 NeoSzZ ***** válasza:
72%

Sok Peti!

Idegen már megírta, hogy szerinte sűrített levegővel működik. (Szerintem is)

Márpedig a sűrített levegőt felhajtó erőnek használni BIZTOS hogy több energiát igényel, mint amennyit a felhajtó erő tud biztosítani.

2016. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1490/1938 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon köszönöm a széleskörű válaszodat "Biztos ???" Azt hiszem megfogadom a tanácsotokat és befejezem a kísérletezést.Sok sikert az itteni beszélgetésekhez.Csak így tovább!!
2016. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!