Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1501/1938 anonim ***** válasza:
2016. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1502/1938 idegen.1 ***** válasza:
72%

Ennél nagyobb baromságot ritkán látni: https://www.youtube.com/watch?v=vcvVHTO73lM&list=PLY9DiEavG4..


Hogy lehetnek emberek ekkora ökrök?

2016. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1503/1938 idegen.1 ***** válasza:
72%

sokpeti!

Nem érte meg az időmet rád pazarolni!

Egy mukkot sem értettél az egészből.

2016. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1504/1938 idegen.1 ***** válasza:
72%

Józsi Te félnótás,Te rakosgatod megint ezt a sok sületlenséget?

https://www.youtube.com/watch?v=vcvVHTO73lM&list=PLY9DiEavG4..

ez a te hülyeséged az biztos.: [link]

2016. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1505/1938 idegen.1 ***** válasza:
72%

Miért nem álltok ki az elméletetek mellett?

Bujkálni eltűnni könnyebb?Azután kis idő elteltével előjönni ugyanazokkal az ostobaságokkal?Magyarázza már el nekem valaki.

A XXI.-században tényleg ennyire érthetetlen a "felhajtóerő"?/is/.

...analóg egy rugóval/ez is/

2016. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1506/1938 anonim ***** válasza:
100%

""Legyen az óriáskeréken 16 labda.8 megy mindíg felfelé,8 lefelé.

A lefelé menőkből NE engedd ki a levegőt!"" A KÖVETKEZŐ


""A víz alatt felfújni ugyanakkora erővel tudod,mint ami keletkezik.

Kompresszorral bonyolítani felesleges.""


Ne haragudj de én nekem ezek a cáfolatok semmit nem érnek amit írsz az okoskodás semmi más.Nem úgy cáfolunk meg valamit, hogy közben átalakítjuk, az autó sem megy motor nélkül, és sorolhatnám.Szívesen beszélgetek erről bár kivel de látod csak te vagy aki hozzászól az is baromság,semmit nem ér.Én azért jöttem ide erre az oldalra hátha találok egy olyan embert akivel kilehet fejleszteni ebből az elméletből egy szuper gépet De látod nincs senki! Igaza volt az egyik hozzászólónak magad uram ha szolgád nincs.A semmiről meg nincs kedvem beszélgetni!Amit én leírtam az tény meglehet cáfolni,de ésszerűen.Itt nem az a kérdés működik e, hanem az, mennyi többletet ad, meglehet e úgy csinálni, hogy egy családi házat ellásson.

2016. febr. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1507/1938 anonim ***** válasza:
100%
Most látom már 0% adok hasznos válaszokat te pedig a "BAROMSÁGAIDDAL" 82% ez különös számomra "Látod ezért nem írok többet, mert nem akarom a drága idődet használni és csak baromságokat írok.Ne izgulj én pár hónap múlva nem írok ide mert látom ez nem perspektíva.Bocsánat,hogy ezt a baromságot meg osztottam veletek, de azt hittem a neten ezt könnyebb lesz megbeszélni mint a való életben. DE TÉVEDTEM Ha van ezen az oldalon moderátor nyugodtan kitörölheti a hozzászólásaimat MEG IS KÖSZÖNNÉM NEKI.
2016. febr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1508/1938 idegen.1 ***** válasza:
80%

Engem nem érdekel a százalék!A valóság érdekel csak.

Hagylak érvényesülni,nem szólok ide többet úgy jó lesz?

Akkor lesz többletenergia?

...erősen kétlem.

sokpeti írta:

"Amit én leírtam az tény meglehet cáfolni,de ésszerűen.Itt nem az a kérdés működik e, hanem az, mennyi többletet ad, meglehet e úgy csinálni, hogy egy családi házat ellásson."

Ha valóban nem érted ezt a nagyon egyszerű dolgot,hogy egy levegővel teli labda NEM ad több energiát azzal hogy a víz alól feljön,mint amivel a víz alá kel nyomni,akkor sajnálom.

Itt az nem kérdés,hogy működik-é.

Nem is működhet~ergo nem adhat többletet...nem tud ellátni családi házat.

És a kóró nem ringatja a kismadarat:)

Passzoltam a kérdésedet,majd valaki más elmagyarázza...vagy rájössz magadtól.

2016. febr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1509/1938 kiitos ***** válasza:
72%

idegen , ha megengeded kicsit besegítek.

peti itt a géped:

[link]

2016. febr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1510/1938 NeoSzZ ***** válasza:
100%

Vajon miért nem lehet egy gravitációs ingát mágnesekkel és vassal megvalósítani?

Egy jól megépített gravitációs inga súlya majdnem olyan magasra emelkedik, mint amilyen magasról elindul lefelé.

Persze, a súrlódás miatt, soha nem fog ugyanolyan magasra emelkedni, de az emelkedés mértéke elérheti akár a 95-99%-os mértéket is.

A mágnes és vas alkalmazásával megépített inga ennek a töredékét sem fogja teljesíteni.

Alig fog eltávolodni a mágnestől a vas, szinte azonnal vissza fog menni a mágnes elé és ott megáll.

Gondolkodott már valaki azon, hogy miért van a két inga között ez a nagy különbség?

2016. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!