Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1541/1938 anonim ***** válasza:
100%
Miért rossz? Magyarázd meg!
2016. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1542/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

"Nem azért kísérletezek két éve hogy egyszerűen odaadjam másnak amin eddig dolgoztam."

...hmm.Hidd el ingyen sem kell senkinek amin dolgoztál.Mert baromság.

Én 30 évig kutattam és ingyen adom a valós infókat.

Ez sem kell senkinek...akkor küszködjetek a semmiért.

Sokpeti leírtad a lényeget:Az agyad kreatív,de önző.Amit kitalál abból nem enged.

Gondold végig tárgyilagosan,elfogultság nélkül.

Egyszerű többmilliárd éves természeti törvény.Newton már felismerte,általános iskolában is tanítják.


"Akkor jöttem rá miért van a nagy cégeknek több mérnöke tervezője mint melósa,egymást ki kell segíteniük mert akkor lehet csak nagy dolgokat csinálni.

...igen lehet nagy dolgokat csinálni csak mérnöki munkával is(hiszen már a robotokat is robotok gyártják),melós már nem nagyon kell,de mik a "nagy dolgok?"Lehetetlent nem lehet megcsinálni mérnökzsenik tömegével sem.

2016. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1543/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi!

Hogy jön ez ide?

Abból,hogy a világ társadalmi rendszerei igazságtalanok és hibásak,még nem következik az,hogy bármiféle "szabadenergia" létezik.Eszük ágában sincs olyasmit eltitkolni ami NINCS.

2016. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1544/1938 anonim ***** válasza:
100%

Miért rossz? Magyarázd meg!



Jól mondta az előttem hozzászóló.Senkit nem fog érdekelni.

2016. márc. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1545/1938 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ő már nagyon régen elintézte, hogy ne érdekeljen senkit,ezen már túl vagyunk
2016. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1546/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Senkit nem fog érdekelni."

De ha valamilyen módon akadályozni lehet a szabadenergia haladását, akkor nagyon aktívak szoktak lenni az emberek. És ennél is aktívabbak lesznek ha valamikor a jövőben meg is lehet ilyen készüléket vásárolni. Akkor nem kiabálják az energiamegmaradást hanem nyitás előtt órákkal sorban állnak. Erre az emberi tulajdonságra bizonyíték is van. Egyik internetező tele torokkal szokta kiabálni fórumokon hogy többletenergia nincs. (Nem Idegen az, hacsak nem más néven). Ugyanakkor Szabó László generátorának videója alatt a kommentelők közt az elsők közt kérdezi hogyan tud tőle ilyen generátort vásárolni mert hát neki nagyon kellene.

2016. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1547/1938 anonim ***** válasza:
100%
Észrevettem.De az a szerencse,hogy nem függünk tőlük.
2016. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1548/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Miért jó?

Magyarázd meg!Nincs értelmes magyarázat arra,hogy többletet ad egy "víz alatt"feltöltött tartály...ja és amíg feljön a víz alól feltölti az épp víz alatt lévőt.

...ja és még plusz energiát is ad.

2016. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1549/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi!

Lehet vásárolni többletenergia gépet,leírást,dvd-t.

Te még nem vettél?

Egy probléma van velük.Egyik sem működik!

Vajon miért?

A hozzá nem értés az ostobaság a nyereségvágy/mindkét oldalon/táplálja ezeket az évszázados tévhiteket.

Látni érdemes a ködös múltját ezeknek a legendáknak.

Senkit nem öltek meg azért,mert feltalált valamit ami "hasznos"és valóban működik.

2016. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1550/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Peti!

Ez nem szerencsejáték,nem lottó.Egyiknek sikerül másiknak nem?

Nem rajtad és nem rajtam múlik.Ezek kőkemény alapvető Természeti törvények!

Nem lehet "törvénymódosítással"megváltoztatni azokat az alapokat amik adottak és a Természet által egyensúlyban vannak.Ez nem politika!

Érted?Vagy mész a kő fejed után?

2016. márc. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!