Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1651/1938 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csináljátok az én mentalitásom nélkül. De anélkül sem csinálják az emberek. Például az Energitech Egyesülettől is azt jelezték hogy senkit sem érdekel az ingyenenergia, senki sem akar tenni érte valamit. Csak azt várják hogy valaki megcsinálja, övék meg csak a haszon. Vagy ezek szerint ott is valakinek a mentalitásával van gond? Oda nem szoktam járni. És azt is jelezték hogy a sületlen marhaságokat azt nyomják az emberek, aminek köze nincs az ingyenenergiához. Akár a K-fórumon, ott is ment a vita az aranymetszéstől kezdve az androméda motorig csak a normális házi energiatermelést ígérő készülékekről nem.
2016. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1652/1938 idegen.1 ***** válasza:
81%

Józsefem!

Te tényleg ilyen fanatikus tökkelütött hívő vagy?

Biztos hogy vannak nálad hülyébbek és azokat tudod hülyíteni,de ez BŰN.Éppen eléggé félre van vezetve a "laikus" népség.Kell ez?Magadnak is hazudsz belátod végre?

Ki a francot érdekel a nem működőképes ötlet...lehet szabadalmaztatni,de minek?

Senki sem tudja ellopni azt ami nincs.Érted?

LEHETETLEN.Nem működő dolgot értelmetlen ellopni.

Tőled meg végképp nincs mit elvenni mert olyan setét vagy mint állat./ezt veheted dícséretnek.../.

Milyen gesztenyét kapartál ki te szerencsétlen?

Egy nagy semmit sem tudsz felmutatni,csak dobálodzol a szavakkal meg mások hülyeségeivel/lásd:linkek...amiket idehordtál/

EZT ÍRTAD JÓZSI:

" Én adtam neki készen egy működő áramkört, majd miután a KFKI fizikus ismerősei is kijelentették hogy egyértelműen többletenergiás (mivel önmaga persze még mérni sem volt képes megbízhatóan), leszabadalmaztatta a nevére. Arra már képes volt."

Ki ez az ember(név szerint)Ki mondta hogy többletenergiás a "készülék"???

Ki szabadalmaztatta(név szerint)...Ennek utána lehet járni,meg lehet támadni.Rajta pajti!

Ezen kívül ENZO működő mágnesmotorját is szeretném látni.

...A valóságban,nem egy videón,és nem szájról szájra terjedő mítoszok és legendák formájában.

Csapatmunka egy ilyen életképtelen ügyben:Hülyék gyülekezete.HIGGYETEK JÓZSEFNEK ÁMEN.

Amíg nem engeded be a valós tényeket(mérés,stb)addíg csak hívő maradsz.Meg kell tapasztalni a valóságot.

Bevallom én is "hívő" voltam és keserű tapasztalat volt szembenézni a valósággal,de most már jó mert ez nagyon nehéz ugyan,de nincs másik helyes út.

Mindenféle elfogultság nélkül vizsgálva egész más a pálya.

Érted-é tökfej?

NINCS SZABADENERGIA!

NINCS TÖBBLET!

Honnan is lehetne?...Mi a forrás?

...

2016. dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1653/1938 anonim ***** válasza:
65%

"senki sem akar tenni érte valamit."

Te teljesen hülye vagy, vagy pedig kit nézel hülyének?

Szerinted mit tud tenni egy ÁTLAG JÓSKA ezért?

Pénzt, mi? Mert mást aligha.


"Csak azt várják hogy valaki megcsinálja"

Na mégis: szerinted KI tudja megcsinálni? Átlag Jóska semmiképpen, de te sem.

Csak hülyíteni tudod a népet. De azért annyira nem, hogy pénzed is legyen belőle, nem vagy te egy Egely kategóriás ember. Ő legalább ötletes.

2016. dec. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1654/1938 anonim ***** válasza:
21%

ma 00:41-kor válaszoló!

Én nem akartam pénzt csinálni ebből, főleg nem akartam támogatást kicsikarni másoktól. Azt akartam hogy az energetikával rabszolgaságban tartott szegények hada fogjon össze és szabaduljon meg a legfőbb rabláncától, a jelenlegi energetikától. Ha ez az embereket nem érdekli, például olyan kifogásokkal előállva mert szerintük nem is lehetséges, akkor szívből sajnálom. Akkor értelmetlen volt ez a célom. Akkor evezzék tovább a gályát az emberek, mivel ahogy mára megbizonyosodtam róla, számukra ez nem is tűnik rabságnak.

Egy hasonlatot szoktam emlegetni, egyik ismerősöm panaszkodni szokott hogy alkalmazottként nincs élete, szabadideje és pénze sem. De a falusi szabad és önellátó parasztgazdaság meg vonzotta, például az hogy napi 24 órában maga rendelkezik az idejével. Ezért megmutattam neki egy olyan üzletet amit magamnak is javasoltam volna. Be is mutattam hogyan gazdálkodhat az egy hektár örökölt városi földjén. De a meglepetésemre a fejét nem tudtam átalakítani, mert az arra volt programozva hogy vagy az ő szájába lép bele egy tőkés munkaadó és csicskának használja, vagy pedig ő viselkedik másokon élősködő rabszolgatartóként. De az ismeretlen volt számára hogy úgy is lehet élni, ráadásul nem is rosszul, hogy senkit sem ver át és őt sem veri át senki. A végén még engem is csicskájának tekintett volna, mert a hülyének kinyílt a csippája és kiderült hogy érdemtelen a jobb sorsra. De ez nem jött be és a földjén csak méteres sűrű gaz nőtt és még a befektetése sem jött vissza. Vagyis ha az emberek többsége ahhoz szokott hogy elnyomott, sőt észre sem veszi, tudomása sincs róla mert annyira megszokta, akkor nincs mit tenni. Ahogy a szocializmus is hiába jött létre annak idején, a dolgozók nem tudtak élni csak visszaélni vele ami végül a saját vesztét is okozta.

Ma már megbizonyosodtam róla hogy az ingyenenergiát is felesleges a népnek javasolni, épp olyan értelmetlen mint a rabszolgáknak szocializmust javasolni, vagy azt hogy legyenek szabad és maguknak dolgozó emberek. Mert azt sem tudják ők sem hogy az meg milyen. Ha meg mégis megízlelik akkor vérszomjas fenevadakká alakulnak. Úgyhogy befejeztem, ahogy a kizsákmányolásmentes társadalmat sem, úgy a szabadenergiát sem fog sikerülni elterjeszteni senkinek. Mert az emberi fajt nem arra alakította ki a természet, hanem a legkegyetlenebb ragadozóvá.

2016. dec. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1655/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

"jelenleg úgy működik hogy a tápegységet a rövidzárlati áram többszörösével terheli, vagyis visszahat a bemenő oldalra. Az sem titok hogy az is telítődő vasmagos és frekvenciát sokszoroz"


Szerinted mások még nem vették észre,hogy a szekunder terhelés okozta mágneses fluxus visszahat a primer fluxusra amitől többet ad le szekunder oldalon?És?Mennyit ad le és mennyit vesz fel így?Szerinted erről (már a 70-es években) nem írtak könyvet?Te tényleg ilyennek nézel mindenkit?Nem vagy te egy kicsit öntelt?

Frekvencia kétszerező.Bravó.Véletlenül nem-e az elektrolitikus középértéket szoktunk számolni?Frekvencia,véletlenül nem-e az egyenáram munkavégző képességéből indulunk ki?Ehhez képest a frekvencia nem-e csak a "hányszor kapcsolgatom" eset?COP,magyarul betett/kivett teljesítmény hányadosa.Nem?

Visszahat,oké.És? Ettől még több jön ki?

Ha egy akkuról invertert hajtasz,vagy a te "áramkörödet"

tovább tudod működtetni mint amennyit Ah-ban bírna?Vagy feltölti a saját akkumulátorát így lesz többletenergiás?


Ahhoz,hogy te csapatot szedj össze,hogy felnézzenek rád, előbb alázatot kell tanulnod.Alázattal kell viselkedned,bármi áron.

Ezzel a semmimondó-közlő hozzáállással csak óvodás csapatot tudsz összeszedni mesedélutánra.Se.

2016. dec. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1656/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

"De az ismeretlen volt számára hogy úgy is lehet élni, ráadásul nem is rosszul, hogy senkit sem ver át és őt sem veri át senki."


Látod mit írtál?

2016. dec. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1657/1938 anonim ***** válasza:
100%

"...előbb alázatot kell tanulnod.Alázattal kell viselkedned,bármi áron."

Persze majd még meg is hunyázkodok olyanok előtt akik nem akarnak semmit tenni a jóért csak a készet másoktól ingyen elvenni.

"...hogy felnézzenek rád..."

Nem kértem hogy nézzenek fel rám. Amit eddig közzé tettem, nem azért tettem hogy nézzenek nagynak, hanem azért hogy hagyják már abba az ezoterikus jelekkel kicifrázott androméda motort meg a többi ezoterikus anti-elméletet, és ott keressék a többletenergiát ahol az tényleg van.

Tőlem függetlenül egy Karvak nevű válaszolónak szintén ez volt a célja mint nekem. Őt is elzavarták innen.

Vagy a K-fórumon egy másik fórumozó (Peti) szintén ezzel a javaslattal írogatott néhány sort, észre sem vette senki. Majd a Ludwig nevű szaktekintély kezdte el írogatni szintén ezt (és persze azt is hogy ne fecsegjem el a nyilvánosságnak) de aztán a K-fórum valamiért megszűnt.

2016. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1658/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Ezt írtad Józsi:

"Azt akartam hogy az energetikával rabszolgaságban tartott szegények hada fogjon össze és szabaduljon meg a legfőbb rabláncától, a jelenlegi energetikától. "

Gyanítom hogy neked valami más bajod van...egyetértek!

De a rabszolgasors nem oldható meg semmilyen "ingyenenergia"készülékkel,és ez már egy másik téma lenne.


"értelmetlen volt ez a célom"...igen értelmetlen,de nem rajtad múlt!

Egyszerűen:NINCS ILYEN MŰKÖDŐKÉPES ESZKÖZ!

Képtelenség...használd a fejed!


"ahogy a kizsákmányolásmentes társadalmat sem, úgy a szabadenergiát sem fog sikerülni elterjeszteni"

...hmm.

Szabadenergia NINCS.Felesleges terjeszteni.

Kizsákmányolás mentes társadalom?Az lehetséges,de majd talán a távoli jövőben.Próbáld inkább azt terjeszteni,hátha úgy előbb bekövetkezik!

2016. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1659/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Jaa:"ott keressék a többletenergiát ahol az tényleg van."

...Hol van?Honnan jön?

2016. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1660/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Hol van?Honnan jön?"

Úgyis hiába mondom, ahogy eddig is hiába mondtam honnan jön. Akkor meg minek írjam le újra és újra?

Például Ruslan Kulabuhov generátoráról megy aktívan a fórum világszerte.

[link]

Nagyon mélyen bele is ástak az emberek. És ugyanazt a kísérletet elvégezve ugyanúgy, úgyis hiába mondom hogy többletenergia tapasztalható mert csak szájhős és hazug vagyok szerintetek.

A bal oldalon van egy "качер", azaz katser nevű áramkör ami gyakorlatilag egy Tesla trafó 27 MHz-en. A jobb oldalon meg szintén van egy nagy tekercs, 27 kHz-en. A két pontos frekvencia egymásnak páratlan egész számú többszöröse. Hogy miért? Ezért:

[link]

Mert ebben az esetben adódik össze két-két hullámhegy, mert a valóságban megfelelő fázisban vannak, tehát így:

[link]

Az utóbbi ábrán 3-szoros a két freki különbsége, tehát szintén páratlan egész szám.

Tehát nem ilyen fázisban, mert így meg gyengítenék egymást:

[link]

De minek folytatnám, úgyis marhaság és szemenszedett hazugság amiket írok. Mi értelme van a rezgési ampitúdók összegződésének, meg az (a + b)²-nek? Meg ha lenne is akkor szerinted kifogyhatatlan kelyhekből lődöznék egymást. Úgyhogy van értelme bármiféle további fórumozásnak? Magyarországon eléggé tabunak tekintik az ingyenenergiát. A külföldi fórumokon egyáltalán nem, csupán azért megy nehézkesen a fórumozás mert a legtöbb tagnak nem anyanyelve az angol, az orosz meg mégkevésbé.

2016. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!