Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1661/1938 anonim ***** válasza:
100%

Még egy kis szájhősködéssel színezett szemenszedett hazugság:

Ruslan Kulabuhov generátorának van egy korábbi változata is, amin a bal oldalon nincsen "качер", azaz katser, azaz aktívan meghajtott Tesla-tekercs, csak egy rezgőkör, aminek az ábrán 4 uF-os a kondija.

[link]

Annak a két nagy tekercsnek frekvenciája szintén 3-szorosa egymásnak. A jobb oldalon 24-25 kHz, a bal oldalon a rezgőkörnek meg háromszorosa, 75 kHz. Na, kihazudoztam magam. :)) Szerintem köss bele például hogy nem is háromszorosa mert az ábrán 27 kHz van írva, egyik videón meg 24 kHz-et mondanak, tehát minden csak nem háromszorosa. :))

2016. dec. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1662/1938 anonim ***** válasza:
78%

Sziasztok.

Idegen.

"Bevallom én is "hívő" voltam és keserű tapasztalat volt szembenézni a valósággal,de most már jó mert ez nagyon nehéz ugyan,de nincs másik helyes út.

Mindenféle elfogultság nélkül vizsgálva egész más a pálya."

HÁT IGEN!!Ez a mondatod pontosan az tükrözi beléptél abba a sorba amit a hatalom szeretne "A birkák táborába" itt bunkózol, hülyének nézel mindenkit, és osztod a nem létező eszedet."GRATULÁLOK!!!"Nem értem minket hülyéket miért akarsz ekkora hévvel megvilágosítani, és miért nem hagyod, hogy a mi kis életünket éljük Ezt a fórumot te nyomod el, és leírom miért.Valahányszor valaki egy új ötlettel áll elő bedobod a bunkó stílusod, és teljesen megalázod, ezzel ki is vonod a forgalomból, nem mer senki neki válaszolni attól fél ő is kap,mivel amiket ide felhoznak azok nem kiforrott dolgok senki nem biztos a működésében,de te a határozottságoddal elnyomod azt a kis önbizalmát az embereknek ami van.Ezt jól csinálod az tuti!Ezzel megszűröd itt az embereket rendesen.Aki marad az azt látja érdektelenek az emberek nem kap új ötletet, így ő is lép.Így hosszútávon ezt látom ezen a fórumon.De nem csak ezen a fórumon vannak "idegenek" a neten mindenhol, ezt látom.

Józsi,ne veszítsd el a lelkesedésedet küzdj tovább!

Én is ezt teszem csak egyedül.Az emberek nagy része olyan birka mint az Idegen, mert a hatalom így tudja őket vezetni az orruknál fogva.

Idegen:A gépem köszöni szépen jól halad, igaz nagyon sok buktatóval de lassú előrelépéssekkel.De hát Einstein is megmondta,egy találmány úgy halad előre,100 db selejt után egy jó alkatrész.

Öt is leszóltátok, aki azt írta,hogy a hatalom legfőképp az energiával tart minket a kezében,télen fázunk=energia,nyáron melegünk van=energia,tévé számítógép=energia,és még sorolhatnám de nincs értelme.

2016. dec. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1663/1938 anonim ***** válasza:
70%

ma 08:17, azaz 54 %-os válaszoló, végre megírta valaki azt amit kellett például idegenről.

Azt akartam még hozzáfűzni az utóbbi két válaszomhoz, hogy építés előtt mindenki informálódjon még további részletekről, mert például még nem teljesen világos az hogy a kicsatolótekercsnél (amit orosz videókon találóan gránátnak becéznek, angol videókon meg pick up coil) miért nem jó az ha az összes menet azonos irányban van tekercselve. Ugyanis az első két menetsor azonos irányban van tekercselve, a többi meg azzal ellentétesen.

[link]

[link]

Idegen, elhiszem hogy sok kudarcod volt miközben sok-sok készüléket építettél, de az a siker titka hogy előtte az elméleti részletek kiderüljenek amit az előző két válaszomban is írtam. És csak azt követheti a forrasztópáka kézbe vétele, azaz a gyakorlati megvalósítás. Elméleti infók nélkül teljesen felesleges illetve csak szerencsejáték lenne. Számomra ismeretlen a kísérlet fogalma, mert az próbát sugall, én csak a biztos sikert ismerem.

2016. dec. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1664/1938 béláim2000 ***** válasza:
78%

Hogy kell mondani,? 54%-os barát.

Te is jól nyomod öreg a veszekedést.Úgy látom az megy neked is.Halkana de figyuzol,nem szólsz egy mukkot sem.Csapattag akarsz lenni te is.Így????

Előbb valamire alapozzátok már a tehetségeteket,jó sűrűn mutogassátok mindenkinek.Majd arra ráharapnak a hasonszőrű pákabütykölők oszt lesz öröm.De azért nincs mert nincs mit felmutatnotok.Hol a saját készítésű videótok amivel vakerálnátok

-hé emberek itt a lehetőség- szerintem így kellene csinálni.

Hol? Hát sehol.


"még nem teljesen világos az hogy a kicsatolótekercsnél (amit orosz videókon találóan gránátnak becéznek, angol videókon meg pick up coil) miért nem jó az ha az összes menet azonos irányban van tekercselve. Ugyanis az első két menetsor azonos irányban van tekercselve, a többi meg azzal ellentétesen"


Nem világos???És te mondod azt,hogy mindenki tanuljon mert előbb az elmélet kell?Te aki mindent mindenhonnan összeolvas de nem fogja senkinek sem a munkáját megmutatni?Nem tudod?

https://www.youtube.com/watch?v=qq_FAwTYlMg

2016. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1665/1938 idegen.1 ***** válasza:
72%

Valami nevet adhatnál magadnak(54%-os) idióta...csak azért,hogy a bunkó stílusomban tudjak válaszolni Neked.

Én biztos vagyok abban amit írok,ellentétben veled.Lila ködben,minden alap nélküli "vakhit" káros és veszélyes.

Az évszázadok(lehet hogy évezredek)óta uralkodó mellébeszéléseket és legendákat ezen a fejlettségi szinten

érdemes lenne tisztázni.Vagy nem?

Vagy nem érted el még azt a szintet?...sebaj.

Mindenesetre tőlem azt csinálsz amit akarsz,azt írsz amit akarsz.

Természetes módon ez visszafelé is érvényes:NE MOND MEG NEKEM,hogy mit írhatok és mit nem!

Vili?Ez szintén alaptétel.


Józsi nem válaszoltál egyetlen fontos alapvető kérdésre sem!

Ellenben nyomod tovább a sok sületlenséget.:


" Mi értelme van a rezgési ampitúdók összegződésének, meg az (a + b)²-nek? "

-Megmondom:SEMMI ÉRTELME!

Mind a kettőt táplálni kell!

Ott helyetek az overunity.com-on!

Rengeteg idióta van ott...nagy sikeretek lenne.

2016. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1666/1938 anonim ***** válasza:
70%

"Józsi nem válaszoltál egyetlen fontos alapvető kérdésre sem!"

Egye fene, kidolgoztam neked egy energiához jutási eljárást:

[link]

Mivel mondtad hogy a szabadenergia marhaság, minden feltaláló idióta és csaló, stb. Ilyen építő jellegű és pozitív hozzáállásodra készült a képen látható komoly technológia.

2016. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1667/1938 idegen.1 ***** válasza:
72%

Így már tisztán látszik,hogy mennyire nem vagy képes értelmes vitában résztvenni.

Örökmozgót akarsz csinálni? Te szerencsléntlen.

Analóg példa az"örökmozgóra":Kint az űrben egy tömeget meglöksz/megforgatsz.Az szépen mozog örökké...hacsak nem ütközik vmi akadályba.

Te ezt szeretnéd megterhelni,sőt nemcsak "kicsatolni" hanem még önmagát is hajtsa ugyi?

Döglött ló ez Józsi!

Elvesztél a részletekben mint a többi "feltaláló zseni".

Elektronika...bonyolultnál bonyolultabb kapcsolási rajzok.

...hmm.

Csak egy lépéssel kell visszamenni,hogy megértsed az alapot!

Ehhez nem kellenek bonyolult áramkörök,sem alkatrészek.

A Természet egyszerű.Az ember bonyolít és ködösít...mint ahogy Te is.

A másik tökorrúnak meg azt üzenem:Szívesen elhagyom ezt a mocsaras pályát,egy szavadba kerül!

Az én tévedésem,hogy azt hittem segít rajtatok a valóság feltárása.

További jó munkát!

2016. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1668/1938 anonim ***** válasza:
100%

"azt hittem segít rajtatok a valóság feltárása."

Persze hogy segít. Azért írtam itt nemrég például azt hogy Ruslan Kulabuhov (Руслан Кулабухов) generátora egymással milyen arányú rezgéseket öszegez.

A Tértechnológia 3-ban Szamosközi Jánosnak is van közzétéve rezgések összegzésével kapcsolatos kísérlete. Az elmélet még nem volt világos számára, de valamikor e-maileztem vele. Az egyik jól sikerült beállításánál szintén egy f és egy 3f frekvenciájú rezgés összegzését állította össze, helyes elmélet hiányában akkor még csak véletlenül:

[link]

Egy találomra választott ábra, amin látható hogy ha az összegződő rezgések frekvenciája közötti különbség páratlan egész szám, akkor a piros színű eredő hullám amplitúdója nagyobb lesz az összetevők bármelyikénél.

[link]

Hasonlóan ahhoz mint ha két darab azonos frekvenciájú hullám szuperponálódott volna.

Az elektronikában nem ismeretlen az f és egy 3f, 5f, 7f... stb. frekvenciájú rezgések összegzése. Neve telített vasmagos frekvenciasokszorozó, más néven mágneses frekveciasokszorozó amik kiemelkedő hatásfokúak.

Tudsz te is írni előrehaladást jelentő hasznos infókat? Mert kiábránítóakat már sokat írtál. Miért nem tetszett a tűzcsiholós ábrám?

2016. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1669/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Tetszett a tűzcsiholás:)

Nincs is jobb ötletem.Mert az energia nem az épp aktuális impulzusból keletkezik/mint pl:csiholás/.

Az csak beindítja a folyamatot amit ugyebár táplálni kell.

Mi összegződik?

"a piros színű eredő hullám amplitúdója nagyobb lesz az összetevők bármelyikénél."

Igen,és akkor mi van?

Az még nem több.Csak annak látszik!

Terheld meg és akkor mindkét freki elmászik...visszahúzhatod,de akkor épp annyival többet kell betáplálni mint amit ki akarsz venni.Mínusz a veszteségek.

Vagyis hol tartunk?

Megmondom:Sehol.Ez egy nagy nulla,mellébeszélés mint ahogy Szabó Lezli az ebm 720 generátorával,Vajda János és még sorolhatnám,hogy mennyi ostobaságot megettél.

Ruslan Kulabuhov cucca a legújabb felfedezésed?Hol van már akula,karvak,Enzo meg a többiek?

Nem tudom mennyire tájékozódtál ezekben az ügyekben,de akula szétszerelős videojában látható a csalás...ha figyelmes lettél volna.

Ruslan Kulabuhov pedig saját rádióállomás tulajdonosa és mint lelkes rádióamatőr a környékbeli erdőkben kápráztatja el a laikusokat a szabadenergia lehetőségével.

Szánalmas nem?

2016. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1670/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi!

Nyilván lehet másképp is tüzet gyújtani,de kell hozzá valami ami éghető...amit meggyújtasz.

Az autódat sem a gyújtógyertya szikrája hajtja ugye?

...Tudom bringád van.

2016. dec. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!