Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1671/1938 anonim ***** válasza:
70%

Idegen, a korábbi válaszoló sorait idézem mert nagyon jól megfogalmazta a valóságot rólad:

"HÁT IGEN!!Ez a mondatod pontosan az tükrözi beléptél abba a sorba amit a hatalom szeretne "A birkák táborába" itt bunkózol, hülyének nézel mindenkit, és osztod a nem létező eszedet."GRATULÁLOK!!!""

Be-e-e-e-e-e!!!

[link]

2016. dec. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1672/1938 anonim ***** válasza:
70%

Idegen írta: "A másik tökorrúnak meg azt üzenem:Szívesen elhagyom ezt a mocsaras pályát,egy szavadba kerül!"

Na végre, tudsz te jó ötleteket is írni, valósítsd is meg. Vagyis elnyomó hatalmat hű szolgalelkűként kiszolgálni szerető egyénként mit keresel olyan témájú fórumokon amik pont a szolgaság ellenkezőjéről szólnak? Rájöhettél volna hogy előbb vagy utóbb el fognak zavarni onnét.

Valamint elnyomó hatalmat Helsinki szindrómás módjára kiszolgálni szerető egyénként hogy voltál képes nekiállni szabadenergiát kutatni? Mivel írtad hogy évekig foglalkoztál vele. Olyannal foglalkoztál ami valójában szöges ellentétben áll az elveiddel.

2016. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1673/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

József nem válaszoltál a kérdésre:


-Szerinted mások még nem vették észre,hogy a szekunder terhelés okozta mágneses fluxus visszahat a primer fluxusra amitől többet ad le szekunder oldalon?


-És?Mennyit ad le és mennyit vesz fel így?

-COP,magyarul betett/kivett teljesítmény hányadosa.Nem?

-Visszahat,oké.És? Ettől még több jön ki?

-Ha egy akkuról invertert hajtasz,vagy a te "áramkörödet"

tovább tudod működtetni mint amennyit Ah-ban bírna?

2016. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1674/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%
Szerintem az elismert hibákból lehet tanulni nem az önteltségből.
2016. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1675/1938 anonim ***** válasza:
100%
József igaza van a Bélának.Ha te azt híreszteled kész a szerkezeted és működik és csapatot szeretnél összehozni arra,hogy tovább fejlesszétek másképp nem fog menni csak ha őszinte vagy és nyílt.Én összetettem volna a két kezemet ha 1 éve találtam volna valakit akivel meg tudnám beszélni a problémáimat, és hisz is benne meg nem is, de segíteni próbál "és természetesen nem baromságokkal." Ha megépítette azt amit leírtál és nem működik ne csodálkozz, hogy nem hisz benne,és kritizál.Bocsánat,hogy belekotyogtam csak a véleményem írtam le.
2016. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1676/1938 anonim ***** válasza:
100%

Béláim2000, nem arról van szó amikor a szekunder oldali terhelésre megnő a primer oldal teljesítményfelvétele. Hanem létezik olyan eset is, és ez is megismételhető kísérlet, nem csak elmélet, hogy a szekunder oldalt leterhelve még kisebb is lesz a primer oldali teljesítmény annál mint amit üres szekunder oldali kimenettel lehet mérni. Vagyis van egy "tarfód", ami üres kimenettel felvesz mondjuk kereken 5,00 W-ot. De ha leterheled a szekunder kimenetét egy nem túl nagy de jól behatárolt terheléssel, akkor meg felvesz a primer oldal mondjuk 4,90 W-ot. Ez úgy lehetséges hogy annak a trafónak változik az induktivitása. És igen, energia keletkezett. Most nem részletezem a többit mert képletek felírásával lennék vádolva.

Közönséges ívkisülés is képes erre, a Fénykapun fent van Pájer Tibornak ilyen mérése olyasféle címmel hogy kísérletek ívkisüléssel. És mielőtt idegen belekötne, nem csak elvégeztem én is ezt a kísérletet, de én figyeltem fel rá és magyaráztam meg ezt a jelenséget.

"...másképp nem fog menni csak ha őszinte vagy és nyílt."

Őszintébb már nem lehetek. Az őszinteség nem azt jelenti hogy én összeállítok valamit, majd más is meggyőződik róla hogy működik, majd rohan a Szabadalmi Hivatalba és a nevére leszabadalmaztatja.

2016. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1677/1938 anonim ***** válasza:
100%

Akula 0083 generátorával kapcsolatban valami infó, ami a sikeres elkészítéshez és továbbfejlesztéshez jól jöhet?

Semmi? Hátha mindenki sikerrel el tud készíteni egy 500 W körülit?

2016. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1678/1938 idegen.1 ***** válasza:
72%

Józsefem!

Kedves Józsikém...ennyire setét nem lehetsz!

" hogy voltál képes nekiállni szabadenergiát kutatni? Mivel írtad hogy évekig foglalkoztál vele. Olyannal foglalkoztál ami valójában szöges ellentétben áll az elveiddel."

...Nem érted?

Én is hittem benne csak közben rájöttem arra,hogy ez hülyeség.Igen sok-sok év alatt,és ez csak azért tartott ilyen sokáig mert a saját szememmel,saját tapasztalatokkal akartam bizonyosságot szerezni arról,amit mások mindenféle kísérletezgetés/vagy megtapasztalás nélkül is tudnak!

Csak ennyit akartam megtudni:Van vagy nincs?

Lehetséges vagy nem?

Mostmár biztos vagyok a dolgomban úgyhogy ha a segítséget nem fogadod el,akkor szenvedj!(feleslegesen).

Segíteni próbáltam,hogy ne kelljen végigjárnod felesleges zsákutcákat...csalásokat,trükköket.

Elárulhatnád végre,hogy tényleg ilyen félnótás vagy?Vagy csak jól szórakozol nagy kínodban?

2016. dec. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1679/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

A tökorrú is Te vagy Józsi?

Regisztráltál új email címmel ugyanarról okoskodni?

...unalmas az igazság ugyi?

A szürke valóság nem olyan izgi mint a nagy mágus varázslók hókuszpókjai?

2016. dec. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1680/1938 anonim ***** válasza:
100%

"A tökorrú is Te vagy Józsi?"

Nem, nem én vagyok, nem szoktam egynél több néven beregisztrálni és magammal beszélgetni.

Hogy teljes legyen a korábbi válaszom. Valaki egyértelműnek tartotta hogy például egy trafónál visszahat a terhelés a primer oldalra. Az valóban hétköznapi hogy ha mondjuk 10 W-al terhelünk egy trafót akkor a primer oldalon is várhatóan kb. 10 W növekedés lesz mérhető. De van olyan eset is, és kísérlettel is megismételhető korlátlan számban, hogy egy Flyback trafó rövidre zárt kimenettel 12 V-ról felvesz mondjuk 2 A áramot. Üres kimenettel meg mondjuk 0,6 A-t. De a kimenetre izzót kötve és úgy működtetve hogy változó induktivitású kisülési ív keletkezzen, úgy meg megugrik a bemeneti áram akár 20-100 A-ra is. És robban a tranzisztor, pufferkondi, bármi. Mert a kisülési ívnek generátor hatása lett és visszahat a bemenő oldalra valamint az izzót is működteti. Kisülési ív nélkül kötve ezt az izzót a kimenetre, úgy meg nem világít az izzó, és a bemenő áram is csak mondjuk 1,5 A. De mielőtt bárki megint nekiesne építeni majd megint írná hogy neki nem működött, közlöm azt is hogy nem minden nagyfeszültségű generátor ilyen tulajdonságú, nem biztos hogy bármelyik találomra kiválasztottal meg lehet ismételni. De páldául ezzel biztosan:

[link]

És persze néhány 100 pF-os kondi is kell a kimenetre, meg nem minden kisülési ívnek van ennyire generátor hatása, el kell találni a hosszát ami ilyen brutális lesz.

Ez a leírt eset telítődő vasmagos trafóknál is megfigyelhető, mivel annak induktivitása sem állandó.

---

De térjünk vissza Akula generátorára. További pozitív infó róla? Hogy az összegyűlt infókból bárki sikerrel el tudja otthon készíteni minimum 500 W-os kivitelben?

2016. dec. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!