Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1681/1938 anonim ***** válasza:
77%

Ja azt nem pontosan írtam, 20-100 A-es bemenő áramnövekedést izzó nélkül lehet elérni, tehát csak a változó induktivitású kisülési ív van a kimeneten. Izzóval is visszahat csak az izzó behatárolja hogy mennyire.

De térjünk Akula generátorára, mert csak úgy tolonganak a válaszolók hogy minden olyan részletet írjanak róla ami alapján sikerrel reprodukálható.

2016. dec. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1682/1938 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én ebből egy hangot sem értek, de ki is válaszolna, senki nem jön ide, csak a személyeskedés és az okoskodás van ezen az oldalon,ez már rég ellett intézve.
2016. dec. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1683/1938 anonim ***** válasza:
70%

Nem a te hibád hogy nem érted. Ha részletesen megmagyaráztam volna ami kísérletet leírtam, akkor igaz hogy értené bárki, de akkor a többiek azzal esnének nekem hogy minek írogatok ide tudományos képleteket, ide szerintük csak kísérlet kell.

Például Idegenre a frászt szoktam hozni amikor az (a + b)²-et említem. Márpedig eddig az derült ki hogy Kapanadze és öccsének minden generátora ezen alapul.

Akula generátoráról célszerű mindent megérteni, és annak elve tovább is fejleszthető.

2016. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1684/1938 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom engem nem köt le az elektromossággal való többlet energia én teljesen másnak vagyok a "híve"
2016. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1685/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Jóóóózsikám tényleg az elektromos ív generátor hatású???

Nevetséges.

Ezt hogy gondoltad?Elindítod az ívet és úgy visszahat hogy elveszed a tápot és önmagát táplálja???

Ekkora baromságot még nem is hallottam.(csak nagyobbat)

Ezt írtad:

"úgy meg megugrik a bemeneti áram akár 20-100 A-ra is. És robban a tranzisztor, pufferkondi, bármi. Mert a kisülési ívnek generátor hatása lett és visszahat a bemenő oldalra valamint az izzót is működteti."

:)értem...úgy megugrik,hogy nagyságrendekkel többet vesz fel a TÁP-ról.Zseniális "generátor-hatás"

De térjünk vissza A-kulagenerátorra...

Látom ez téged nagyon izgat.

Bár ezt már egyszer leírtam:Láttad a szétszerelő videot?

Figyelmesen végignézted?Láttad,hogy NEM azt szedte szét amivel bűvészkedett?

Egyébként tudod hogy hová tűnt most akula istened?

Ez egy szintén régi lejárt lemez.

Felfogod végre subrijóska?

2016. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1686/1938 anonim ***** válasza:
70%

Idegen, látom tetszett amit írtam, például hogy robbant a pufferkondi meg a tranzisztor. Sőt még a kikapcsolt gépem Winchestere is! Szerinted az Electromagnetic Flux Compression Generátornál (E-bomb) nem ugrik meg állati nagyra a tekercsre csatlakozó vezetőhurok (antenna) árama? Amikor a tekercs induktivitását hirtelen lecsökkentik, gyakorlatilag megszűntetik? Hát ezt csinálja a kisülési ív is, nemcsak azért mert Paolo Correa vagy Csernetszkij is ezt figyelte meg.

No de elég volt a játékokból, meg abból hogy folyton próbálom elhitetni veled például hogy a² + b² < (a + b)². Én visszatérek Akula generátorára, alkotó nyugalomban és egyedül. Számodra legyen csalás, ahogy mondtad minden feltaláló csaló vagy pedig idióta és sült ökör.

2016. dec. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1687/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

"Az őszinteség nem azt jelenti hogy én összeállítok valamit, majd más is meggyőződik róla hogy működik, majd rohan a Szabadalmi Hivatalba és a nevére leszabadalmaztatja."


Kutyát nem érdekli a hivatalod.


"De térjünk vissza Akula generátorára. További pozitív infó róla?"

Pozitív?

-mitől lehet több feszültség és áram a kimeneten

-milyenek a fázisfiszonyok

-milyen az illesztés

-mi a többlet forrása

-hogyan lehet azt visszacsatolni megfutás nélkül

-hogyan lehet stabilizálni

-......

Más esetekre is amire nem válaszoltál még:

-És?Mennyit ad le és mennyit vesz fel így?

-COP,magyarul betett/kivett teljesítmény hányadosa.Nem?

-Visszahat,oké.És? Ettől még több jön ki?



"Én visszatérek Akula generátorára, alkotó nyugalomban és egyedül."

Biztosan emberedre akadnál ha értelmesen beszélnél és példálóznál a SAJÁT megvalósításoddal.Kapásból tudnék neked jó pár "megszállottat" ajánlani.


Sértődött ovodásként viselkedsz.Ovisként még elmegy,de így már szánalmas.Kérdeztek tőled valamit de te nem válaszolsz értelmesen csak mellébeszélsz és folyton a nyomorult hivatalodra hagyatkozol.Csodálkozol rajta,hogy ilyen hangnemben beszélnek veled??

2016. dec. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1688/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

"Sajnálom engem nem köt le az elektromossággal való többlet energia én teljesen másnak vagyok a "híve"


Kifejtheted nyugodtan.Vagy Józsi szindrómás vagy?

2016. dec. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1689/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

Józsikám (és minden hívő) !


Más dolog hinni valamiben és más látni,tapasztalni,használni valamit.Az utóbbiakat nem kell magyarázni hiszen használjuk.De az előzőt illetve azon ábrád,mármint az áhított szerkezeted csak egy nemlétező szerkentyű.Van pár ismerősöm akik ilyenekkel foglalkoznak mint te.Csak hitük van (de az jó sok) és jó sok veszteség.Meg persze magyarázkodás.Megmagyarázzák a hülyeségüket.


Tehát nem magyarázkodni kellene hanem felmutatni végre valamit.Csak 1W-ot,nem kell több többlet.

2016. dec. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1690/1938 anonim ***** válasza:
70%

"...nem magyarázkodni kellene hanem felmutatni végre valamit."

Nem fogok. Miért? Mert az ilyen fórum, ahogy az amatőr barkácsolók körének bármilyen formája, sőt ahogy az élet bármely területén lenni szokás, nem abból áll hogy csak kap valaki, egyenértéket meg semmit sem tesz le az asztalra. Ez a módszer már a szocializmusban is elbukott. Erre a hozzáállásra haragudott a többség Neo esetében is, aki folyton csak feladatokkal, kérdésekkel látta el a fórumot, de ő egy árva hasznos infót nem írt. Hasonlót csinál idegen is, azzal a különbséggel hogy nem csak nem ír hasznos infót de még károsat is gyárt.

Karvak remekül felrakott felhasználható infókat, erre a társaság hülyét csinált belőle és elzavarta innét. Vagyis nincs keresnivalónk itt.

2016. dec. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!