Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1691/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

"Nem fogok. Mert az ilyen fórum, ahogy az amatőr barkácsolók körének bármilyen formája, sőt ahogy az élet bármely területén lenni szokás, nem abból áll hogy csak kap valaki, egyenértéket meg semmit sem tesz le az asztalra...Karvak remekül felrakott felhasználható infókat, erre a társaság hülyét csinált belőle és elzavarta innét."


Többszörösön kérve lettek bizonyos kijelentéseidre bizonyítások.Ahogy olvasom karvak nevű tagot is ezzel nyaggatták.Nemcsak kijelenteni kell tudni hanem bejelenteni is.

Nézd meg "ingyenenergiás" oldalak több ezer véleményét.Csak bizonyíték nincs még.


Ha te vagy valaki más az ellenkezőjét mutatja akkor meghajlok előtte,elismerem nagyságát,vele együtt az én butaságomat és bocsánatot kérek.De mindaddig ez még fordítva van.


"Vagyis nincs keresnivalónk itt."

Ott és azt keresel amit akarsz.

2016. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1692/1938 anonim ***** válasza:
70%

Idegen is azzal nyaggatott a K-fórumon hogy bizonyítsam be azt hogy az energiaképlet négyzetes részének összegzésével energia nyerhető. Egy csomó példát leírtam neki, mégis felesleges volt. A fizikában jól ismert az a tény hogy rezgések interferenciája esetén az amplitúdók összegződnek ha azonos a fázis is. De az intenziás az nem, mert annak képletében négyzeten van az amplitúdó. Arra magától is rájöhet mindenki, hogy üzleti okokból a fizika nem írhatott energiát csak intenzitást. Vajda Jánosnál személyesen is meg lehetett tekinteni ezen az elven működő többletenergia készüléket, amíg idős kora miatt el nem hunyt. Karvak is bemutatott ilyen elven működő berendezért, igaz hogy magyarázatot utólag adtam hozzá. Enzo szintén felrakott egy mágnesmotort, ami szögsebességek összegzésén alapul ahogy minden Perendev-féle mágnesmotor is. Az ívkisüléses áramköröm is felraktam, aminél pontosan kimérhető áramok összegződnek és a számítás pontosan megegyezik a kimeneten mérhető többletenergiával. Vagy említettem a páncéltörő lövedéket, ami a faltörő kos vagy a nekifutásból gerelyt hajító egyik változata. Ez katonai műszaki főiskolás jegyzetben is szerepel, de úgy hogy a többletenergiát sem titkolják. Az E-bomb-nál sincs titkolva a többlet, ahogy az sem hogy hogyan keletkezik. Ha valaki kételkedik benne, hát állítsa össze a legutóbb bemutatott Flyback trafós ívkisüléses áramkört és állítson elő a kisülési ívvel ő is töbletet, majd bizonyosodjon meg arról személyesen hogy az így létrehozott E-bomb tényleg tönkreteszi-e a Winchesterét, vagy hogy a hálózatra is visszaható többletenergia levágja-e a 25 A-os automata biztosítékját. De javaslom ne tegye, mert a lapos TV-ket és mobilokat is tönkre teheti.

Vagy volt egy szelídebb de jól méricskélhető áramköröm is:

[link]

Ennél is két áram összegződött:

[link]

De a rajz nem pontos, a valóságban számos változtatással készült el. Az elve gyakorlatilag ugyanaz mint az ívkisülésesnek, csak nem változik át E-bombává. De ez is csak az elv bizonyítására alkalmas. Ha elárulom hogy működött-e visszacsatolva akkor legalább egy hétig azon leszek nyaggatva hogy készítsem el újra. (Nekiajándékoztam egyik villamosmérnök ismerősömnek aki cserébe hajlandó volt KFKI-s megbízható tárolós szkópokkal bebizonyítani hogy az-e aminek látszik, mert az agybarma még a saját szemének sem hitt). De ismétlem, a rajz nem olyan amilyen a valóságban elkészült, a valóságban számos módosításra volt szükség hogy jól működjön, tehát ne ugorjon neki senki ahogy a reed relésnek se kellett volna. Most is azt ismétlem, Akula generátorával kell foglalkozni. A többi csak játék.

2016. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1693/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

"a hálózatra is visszaható többletenergia levágja-e a 25 A-os automata biztosítékját"

Öcsém nem gyenge vagy.


"De a rajz nem pontos... De ismétlem, a rajz nem olyan amilyen a valóságban elkészült....tehát ne ugorjon neki senki ahogy a reed relésnek se kellett volna...."


"Sikerrel reprodukáltam Naudinnak az ehhez hasonló kísérletét:

[link]

A jobb oldali parametrikus rezgőkör sem elektromos sem elektromágneses úton nem kap energiát a bal oldalról.A rezgőkörbe kötött 6 V / 2 W-os izzó először egy felvillanás után kiégett amikor a rezonanciát eltaláltam."


Kemény vagy öcsém,ember legyen a talpán aki elmegy rajtad.

2016. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1694/1938 anonim ***** válasza:
70%

"Kemény vagy öcsém..."

Nem én vagyok kemény hanem a többletenergia. :)) Te és idegen mondtátok hogy mondjak többletenergia kapcsolásokat illetve saját kísérleteket. Az ívkisülésből véletlenül készült E-bomb tényleg tönkrevágta számos elektronikus eszközöm, az még hagyján hogy a tranzisztor és a pufferkondi felrobbant.

Kutatásra érdemes terület még Kapanadze 100 kW-os generátora is:

[link]

Valószínű abból a Tesla trafós megoldásból indult ki ami "Tesla Coils Back-to-Back" néven ismert:

[link]

Az utóbbiról annyit lehet tudni hogy szintén rezgési amplitúdókat összegez. Akár ebből indulhatott ki Akula0083 generátora is. Az utóbbi ábrán valószínű kapacitív csatolásban van egymással a két sokmenetes tekercs. Ahogy Kapanadze 100 kW-os generátoránál is. Míg Akula0083 generátoránál meg laza indukciós csatolásban.

Na én Akula és ezekkel a megoldásokkal foglalkozom alkotó nyugalomban és egyedül. Mivel rajtam kívül senki de senki nem kíváncsi a velük kapcsolatos "know-how" kiderítésére. Csak ugrani akarnak egyet és egyből kész készüléket szeretnének.

2016. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1695/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

"Mivel rajtam kívül senki de senki.."


Ezt megint e.l.b.a.s.z.t.a.d. öreg.Rajtad kívül (még kis hazánkban is) sokan foglalkoznak vele EREDMÉNYTELENÜL.

Tehát a semmit ne titkold tovább.

2016. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1696/1938 anonim ***** válasza:
70%

"Rajtad kívül (még kis hazánkban is) sokan foglalkoznak vele EREDMÉNYTELENÜL."

Semmi kétség az felől hogy sokan építgetnek. De a "know-how" kiderítésével is foglalkoznak? Ugyanis például Egely egyik művében sem említi például Vajda János elméletét, csak a szándékos félrevezetéseit, például hogy a hipertérrel van minden összefüggésben. Az utóbbi NEM elmélet ám! Illetve nevezhető annak is csak nem valós. Én ma is határozottan kijelentem hogy amit eddig bárhol ide pötyögtem az 100 %-ban valós elmélet. Olyan előfordult mint az utóbbi hozzászólásomban is, hogy például Kapanadze 100 kW-os generátoránál azt írtam hogy csak VALÓSZÍNŰ hogy kapacitív csatolásban vannak egymással a tekercsek.

2016. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1697/1938 anonim ***** válasza:
70%

Na, előbb is el akartam kezdeni a következő szemen szedett hazugságom :))

Teslának ismert olyan trafója is, aminél a szekunder oldalra egy másodlagos tekercs is kapcsolódik:

[link]

Az egy rezgőköri tekercs, mert annak vége és a földpotenciál közt egy kondit is el kell lépzelni. Valószínű hogy a másodlagos tekercsből és a "virtuális" kondiból álló rezgőkör frekvenciája és a Tesla-tekercs frekvenciája között 3, 5, 7, stb., tehát páratlan egész szám lehet a különbség. Ez egy galvanikus csatolásra lehet példa. Míg Akula generátoránál meg laza indukciós csatolás van. Hogy jobban látható legyen az hogy nagy rezgési amplitúdó jön létre az említett másodlagos rezgőkörben, itt egy mechanikus modell videón:

Spring resonance demonstrating coil interaction in Tesla's Magnifying Transmitter

https://www.youtube.com/watch?v=IkyxmD_JkKc

De ahogy idegennel mondtátok, kit érdekel a kutatás, az elmélet, át kell ugrani és egy házat csak fel kell építeni. Ő is azt tette, százával építette a szabadenergia készülékeket. Kit érdekel például az olyan elmélet hogy a betont a kötés ideje alatt locsolni kell és miért, vagy hogy mennyi cement kell bele. :))

2016. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1698/1938 anonim ***** válasza:
70%

Ja, az utóbbi videónak itt a "magyar gyártmányú" pofásabb változata is:

Mechanikai rezonancia II.

[link]

2016. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1699/1938 anonim ***** válasza:
70%

"Rajtad kívül (még kis hazánkban is) sokan foglalkoznak vele EREDMÉNYTELENÜL."

A régmúltban például az elektromosság és a mágnesség kapcsolatával is sokan foglalkoztak. Szintén mindenki csak építgetéssel. De abból nem születtek további találmányok, például mint a villanymotor. Viszont Oersted volt az, aki 8 évet fektetett abba hogy az elméletet is feltárja. (Lásd Tiltott találmányok 104. oldal). Ettől kezdve születtek a korszakalkotó tecnikai csodák, a villanymotorok, generátorok, és még lehetne sorolni. És nem pedig az elmélet feltárása nélküli építgetésekből. Vagy méglátványosabb a galvánelem. Már az ókorban is ismerték. Mégsem sétált senki elemes Walkmannal az utcán. Egészen addig amíg Volta fel nem tárta a szükséges elméletet is. És attól kezdve már megjelentek a különféle kémiai áramforrások és például ma a kocsit már nem kurbli indítja (sem Bekő Tóninak nem kő betóni) hanem aksi.

2016. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1700/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi maga tényleg egy sült ökör.

Sajnálom,de ebben is 100%-felett biztos vagyok.

Cáfold meg-ha tudod!

Olyanról hallottál már,hogy mérés?"Viszonylag"elég pontosan tudunk már mérni bármit/amit ismerünk/.

...tudom a szabadenergiát még nem ismerjük ezért nem tudjuk mérni.:))...Vagy?Mi a probléma egy hiteles méréssel?

Először próbálj lemérni egy egyszerű dc/dc tápot!

Lehet bármilyen,fel/le transzformáló.

Milyen a hatásfok?

Később amikor már megtanultál mérni,lehet ac-ban is mérni,csak ha nincs hozzá eszközöd ami kiszámolja helyetted akkor neked kell integrálni.

Az ívkisüléses marhaságoknál meg ezek a kifinomult mérőeszközök is átvernek.

Hogy a kikapcsolt géped vincsesztere vagy a lapos tv vagy bármi tönkremegy,kondi robban,tranyó füstöl az nem azt jelenti,hogy szabadenergiát találtál!Az csak azt jelenti,hogy béna vagy és bolyongsz a sötét kerek erdőben.

Hiteles MÉRÉS,az már majdnem bizonyíték.

Nekem hiába karvakozol meg dobálod a neveket akik SEMMIT nem tettek az asztalodra,csak félrevezetnek téged és saját magukat is.

A 100% százalékos hatásfokot sem lehet elérni!

Az már örökmozgó!:)...terhelni persze nem tudod,mert leáll.

Többlet?...honnan lenne?

Megmondom:Kívülről,de ezt az isteneid tudják(név szerint most azért nem sorolom őket,mert,idővel egyre többen lesznek)csak nem tájékoztatnak a "trükk" működéséről.

...van akinél galvánelem,van akinél supercap.

Sokféle megoldás létezik,az egyszerűtől a bonyolultig.

A lényeg az hogy:NINCS ilyen eszköz.

2016. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!