Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1701/1938 anonim ***** válasza:
70%
Idegen, vagy Guszti vagy akármi a neved, ezt már hallottuk. Hasznos infód is van? Nincs. Akkor én is annyi hasznosat írok. Különben sem érek rá fórumozni mert szabadenergia készülékkel vagyok elfoglalva.
2016. dec. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1702/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Csak az igazat írtam,vagyis:Hasznos az info,de nem neked...

Arról nem tehetek,hogy vak vagy és elfogult.

Hasznosat te még nem írtál,csak csupa zöldséget és a legszánalmasabb az egészben az,hogy egyik sem a te nagyokos fejedből származik.Olyan hitelesen terjeszted mások baromságait,mintha az tényleg működne...

EZ BŰN!

Mert a laikusok elhiszik és úgy járnak mint te,:továbbterjesztik

2016. dec. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1703/1938 anonim ***** válasza:
100%

Idegen, tudod mit? Akkor ne hidd el amiket írtam. Ahogy korábban már mondtam, az eredeti célom az volt hogy a világ elnyomott szegényei ne húzzák az energetikai bárók igáit, ne hagyják hogy zsarolva legyenek az energiával. Vagyis ne dőljenek be annak a ki nem mondott utasításnak hogy "Légy a csicskánk, különben megfagysz". Hanem a fórumokon információ cserét és megosztást kell végezni aminek alapján ki lehet odahaza fejleszteni egy jó szabadenergia készüléket. És a sok közül a legjobbat akár gyárthatják is. Ehhez csak információ kell. Ahogy én sem kértem még senkitől és ezután sem fogom hogy valamit készítsen el helyettem. Mert pákám, alkatrészem és kezem nekem is van ahogy másnak is. Elég az információknak, a know-how-nak trejedni.

De ha neked nem kell akkor nem kell, jól érzed magad így is.

Ahogy a szocializmus eredeti célja is az volt hogy a munkásosztály ne legyen csicska. És nem pedig az hogy ők váljanak csicskatartókká. Mégis ezt tették, átlendültek a ló túlsó felére. Ezért az megbukott. Az energiaparadicsom úgy látszik hogy már az elején megbukott. Vagyis valószínű közkincs továbbra sem lesz, mert az emberek úgy fogják fel az energetikai rabszolgaság alóli felszabadulást hogy a továbbiakban majd ők maguk lesznek a rabszolgatartók.

Szerencsére nem volt értelmetlen így sem az eddigi "rabszolgafelszabadítási" próbálkozásom mert saját részre például Akula0083 generátora szintén azt teszi amit vártam tőle. Ha például neked meg átverés, jogod van hozzá. Ahogy azt is terjesztheted hogy mind átverés, mert félsz attól hogy a zombik kifogyhatatlan kelyhekből fogják lődözni egymást. Amúgy van benne igazság amit mondtál, csak azért nem úgy hogy lődöznék is egymást. De egymást rabszolgájukká akarnák alakítani ha kinyílna a csippájuk. Akár a szocializmus esetében.

2016. dec. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1704/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi!

Nem lehetsz ekkora sügér...már bocs,de ha létezne is az általad és még sok hívő által kifejleszteni vélt "szabadenergia",az nem fogja megváltani ezt a döglött világot!Nem látod?

Egész más okok vezettek idáig és ezen SEMMIFÉLE ingyencucc sem tudna változtatni!Vili?

Ha van pákád és alkatrészed,akkor már rá kellett volna jönnöd,hogy:LEHETETLEN többletet csinálni.Még a száz százalékot sem lehet elérni.

Érted?

Hogy a francba akarsz induktivitásváltozásból többletet?

Hogy néz ki a gyakorlatban egy matematikai bravúr?

Tudod a négyzetes tagok.Hol vannak négyzetes tagok egy áramkörben???

Tudod mi egy induktivitás?Tudod mi egy kapacitás?

Tudod mi a mechanikában a tömeg és a sebesség?

...Ezek mind analóg dolgok,ugyanúgy viselkednek és a befektetett energiát a veszteségek kivételével hiánytalanul visszaadják.

A valóságban használható szabadenergia a napunktól,a földünkből és a holdunk jóvoltából keletkezik.

Abban igazad van,hogy a csúnya üzletember bácsik a föld minden kincsére rátették a kezüket.Eladják neked amit a természet ingyen adott,ahogy a sódert a homokot...stb.

De azért lásd be,kell vele dolgozni mire a bányából kitermelt anyagból neked forrasztópákád és alkatrészed lesz.Sajnos eszet még nem bányásznak,így azt nem tudsz venni.

Használd a fejed Józsi!

Azért kaptad(ingyen)

2016. dec. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1705/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Boldog Karácsonyt Emberek!

...Neked is Józsi!

Mit hozott a jézuska?...csokit,vagy ingyenenergiát?

2016. dec. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1706/1938 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenenergiához vezető know-how-ot a két vagy három leginkább ígéretes készüléktípushoz.
2016. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1707/1938 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az a három?
2016. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1708/1938 anonim ***** válasza:
100%

1. Ferrorezonáns rendszerek, pl. Ruslan Kulabuhov TV Yoke generátora,

2. Müller generátor és mutánsai akku nélküli változatban,

3. Hubbard transzformátorához hasonló tekercselrendezés, bár ez is az 1. kategóriába tartozik.

2016. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1709/1938 anonim ***** válasza:
100%
Mi az alapja ezen készülékeknek?Mármint mi a többlet energia alapja,mi a forrása,a mágnes?
2016. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1710/1938 anonim ***** válasza:
100%

A ferrorezonáns rendszereknél két áram összegződik, ami négyzeten van az energia képletében.

Vajda János elmélete, csak itt nem elektromágneses hullámokra hanem áramokra:

[link]

De nekem szimpatikusabb a könyv közérthetővé szelídített változata:

[link]

Mivel ne bonyolítsuk túl azt ami egyszerű, főleg azt ne ami netán már amúgy is bonyolult.

A Müller generátornál és mutánsainál meg az, hogy a mágneses vonzóerő nagyobb mint a taszítóerő.

[link]

Az ilyen motoroknál a forgatónyomatékot a vas és mágnes közti vonzóerő hozza létre, míg a vas és mágnes távolodásakor csak annyi energiát kell a tekercsbe fektetni hogy a vonzás megszűnjön, mint ha ott sem lenne a mágnes számára a vas.

[link]

Ezek az elektromechanikus megoldások komplikáltabbak, de nagyobb teljesítményt ígérhetnek. Ilyen Szabó László EBM720-as generátora is.

Hubbard trafója szintén ferrorezonáns, ahogy akár Kapanadze 100 kW-os generátora is az lehet. Az utóbbinál a PVC csövekben ferritpor lehet, legalábbis ez derült ki külföldi oldalakról. A középső "szingli" tekercs a primer, ami képes mágnesesen telíteni a körülötte lévő kisebb szekunder oldali vasmagokat. De a kisebb vasmagok kicsi mágneses tere gyakorlatilag nem képes telíteni a primer vasmagot. Vagyis nem áramolhat visszafelé az energia, csak normál trafó üzemmódban áramolhatna oda-vissza.

2016. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!