Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1921/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem ezekután,hogy miért csinálod?"

Ma már csak magamnak csinálom.

"Ha átvered felfal!"

Miért vernék át bárkit is. Amit eddig leírtam az energianyerés magyarázatairól arra mérget lehet venni hogy úgy van.

2017. máj. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1922/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Ne vegyél rá mérget.

Energianyerés ebben a formában:NEM lehetséges.

Sajnálom,de ez a valóság.

...ismerem az érzést amikor már csak egy pici hiányzik:)és azt már biztosan tudom,hogy az a pici miért nem lesz meg soha.

Jó munkát hívők!


Javaslom csinálj egy mérést ELFOGULATLANUL!

...egész más eredményt is kaphatsz.

2017. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1923/1938 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom azt sejted hogy hiába folyamodsz ahhoz a módszerhez hogy írogatod hogy "Úgysem tudsz bemutatni egy visszacsatoltat.". Abban a reményben hogy majd bemutatja hogy megcáfoljon téged. Ugyanis Egely örökmozgós pályázatán kívül több is van ilyen pályázat a világban, tehát ott fogják bemutatni. És cseppet sem érdekli őket az hogy te meg abban a hitben élsz hogy jót röhögsz rajtuk mert neked nem "tudtak" bemutatni egy működő készüléket.
2017. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1924/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Te szerencsétlen félkegyelmű.Nem érted miről beszélek?

Engem NEM érdekel az hogy ki mit mutat be,mert már tudom hogy nem működhet és azt is tudom hogy miért.


"Abban a reményben hogy majd bemutatja hogy megcáfoljon téged"

Hmm...Senki nem tud bemutatni semmit.Megcáfolni a valóságot?Ki van zárva!


"Ugyanis Egely örökmozgós pályázatán kívül több is van ilyen pályázat a világban, tehát ott fogják bemutatni. És cseppet sem érdekli őket az hogy te meg abban a hitben élsz hogy jót röhögsz rajtuk mert neked nem "tudtak" bemutatni egy működő készüléket."


Te valamit nagyon félreértettél!Én nem élek semmiféle hitben.Én tisztában vagyok a valósággal,és valóban jót röhögök rajtuk,de igazából sírnom kéne.

Szánalmas hogy még a mai világban is lehet olyan "hívőket"találni akiket egy cseppet sem érdekli az igazság!

Nincs működő készülék!Ha valaki ilyet bemutat az:vagy csaló,vagy hülye.

Aki meg elhiszi az csak valami olyan idióta lehet mint te.

Ahogy Egely,úgy te is bűnös vagy!

Olyan hamisságokat terjesztesz amiknek NINCS reális alapjuk.Az elméleti magyarázatok is annyira sánták hogy egy gyakorlatban jártas ember vagy röhög,vagy sírvafakad...

2017. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1925/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%
Akkor lezártuk.
2018. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1926/1938 anonim válasza:
70%

Kedves minden kísérletező, feltaláló, aki új dolgokat, vagy mások által feltalált dolgokat próbál megvalósítani, vagy más technológiát módosítani, hagyjátok érvényesülni, amit a belső hangotok mond. Ha egyedül nem megy, akkor keressetek társakat (lehetőleg személyesen), mert együtt talán több eséllyel tudtok összehozni valamit. Ne a külső, eltántorító, elkedvtelenítő, sértegető hangokra hallgassatok. Csak a hatalom tesz mérőket a energiaforrásokra, hogy a lakosságot beskatulyázza. Ha elég ember használná ezeket a technológiákat (beleértve a hatalom hazugságaira és kizsákmányolásaira folyamatosan ráeszmélt embereket is), akkor a hatalom kénytelen lenne változtatni.


Mindezen egyéni vagy alternatív technológiák célja, hogy könnyítsen az emberek életén, de fontos, hogy ne okozzon (rejtett) káros sugárzást, káros rezgéseket (mint pl az atomerőművekben létrehozott villamosenergia).


Egy dolog biztos: mindig is volt és mindig is lesz ingyenenergia. Nem csak az, amit a hatalom elétek tár.


Kérlek, ne gyűlölködjetek! Abból soha nem lesz megoldás! Csak vidáman, örömteljesen!


https://www.youtube.com/watch?v=Bny3yqfsulc

2018. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1927/1938 idegen.1 ***** válasza:

A reális valóság nem "gyűlölködés"

Idézek a video végéből egy sort:"nem,azthiszem ezúttal nem fog összejönni"

És ez így igaz!Kiegészíteném annyival hogy:SOHA nem fog összejönni,mert ez a legnagyobb tévedés évszázadok óta.

Nem értem hogy miért terjesztenek egyesek és sokan mások olyasmit ami nem igaz.Ebben hinni felesleges.

Rengeteg Józsi van aki hiszi és terjeszti ezeket a zöldségeket.(nem gyűlölködésnek szántam...ez a valóság)

Hová tüntél Józsefem?Szereztél egy újabb hívőt!

Jelentkezz a tudománnyal:))

2018. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1928/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

"hagyjátok érvényesülni, amit a belső hangotok mond..... Ha egyedül nem megy, akkor keressetek társakat "



A gond a belsővel van.A legtöbb embernél,mindig így volt és így is lesz.Majd idővel megváltozik ez mindenkinél.Fontos nem kihagyható rész ez mindenkinek.Jelenleg halmozottan éljük a "gond" korát.Akkor amikor ilyen nagy a butítás szinte az élet minden terén,miként várható el a józan gondolkodás?

Történelem hamisítás kézen fogva a politikával mindig s mindenkor,kirobbant gyógyszerbotrányok,silány árúk fóruma,lásd a hazudós dobozt: százezres ékszereket potom áron árulják,száz wattos "kocka" befűt egy szobát,kuruzslás,jóslások,szerencse játékok,neten terjesztett baromságok tömkelege,stb.Szal,ha ilyen buták vagyunk ( vagy szeretnék,hogy legyünk) akkor nehezen megy a javulás.

Ezt nézve pedig nehéz nem egyedül lenni.Igen.Bárhonnan nézem.


De egyébként mit javasolsz rá?Mit kellene tenni?


HÉ EMBEREK INGYENENERGIA GÉPET ÉPÍTŐK TÁRSASÁGÁT KERESEM!!!


(vajon ki fog válaszolni?)

2018. márc. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1929/1938 béláim2000 ***** válasza:

Hirdetés feladása munkára:


Tárgy:

HÉ EMBEREK INGYENENERGIA GÉPET ÉPÍTŐK TÁRSASÁGÁT KERESEM!!!


A jelentkezésem referenciája,főbb jellemzők:

Eltelt már tíz éve,hogy aktívan foglalkozom a (számorma hobbinak kitalált) témakörök építésével.

A témakörök felsorolva de nem kronológiailag:

-Joecella ,HHO beépítése generátorba,autóba.Dízel és benzines egyaránt.Utóbbi plazmagyújtással.

-Rezonanciás készülékek.Tesla,parametrikus transzformátor,FR trafó.

-Állandó mágneses trafók.Flynn,MEG,Bóday.Sgen,Bedini,F.Sweet.

-Forgó átalakítók:Bedini,Adams,idBóday,Minato,Bougon,mini Romag,.

Közös jellemzői:

Néhány gép kivételével(nincs COPsok) hasznavehetetlen energia átalakítás.A mérések menetek korrekt (talán).

Az önjáró visszacsatolás lehetetlen.Már csak az elve miatt sem.Így.Legalább is a közölt formák szerint.Íjmódon az információk a ködösítésen kívül semmire sem jók.


Emberekkel való közreműködés:Meeting és egyéb átverések.

Személyesen és fórumokon való irkafirkálás az említett időtartamban.


A fórumok (szinte) mind a szájberhuszárok területe.

Kivétel nélkül (szinte) csak a klaviatúrán tudnak dolgozni.Személyeskedés,köpködés,rossz elméletek nyomatása,lopás,stb.De,azt is rosszul. A maradék azt a néhány összeállítást silány anyagminőséggel ugyan elvégezte,de rossz következtetéseket vont le belőle,stb.Senkit nem akartam meggyőzni de fordítva annál inkább.

Az ebből is megmaradtak mind ugyan azt a következtetést vonták le.Ergó megerősítés,vagy igazolása az igazolásnak.


Személyes kontaktok:

Borzasztó.

Magukat elméleti és gyakorlati Istennek képzelők sokasága.

Semmi önkontroll,semmi belső harmónia. (na jó,azért egyel találkoztam!) Azt is titkolta amit mindenki tudott,hogy nem tudunk semmit.Vagy a másik ezért pénzt kérne.Illetve ő kitalálja te pedig valósítsd meg.Ha nem jó az eredmény akkor kizárólag te csinálhatod rosszul,hiszen az elmélet az KIVÁLÓ.


Soha nem voltam agytröszt,most sem vagyok az.(nem is leszek,köszi ezt a kis időt kibírom így is)

Ennek tudatában:

Kérelmezem a tagfelvételemet közös munka céljából.



(vajon lesz jelentkező?)

2018. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1930/1938 idegen.1 ***** válasza:

"De egyébként mit javasolsz rá?Mit kellene tenni? "

...szerintem semmit.

Mivel rengetegen vannak félrevezetők és a félrevezetettek.

Minden területen ugyanez a fajta mellébeszélés uralkodik.

Vakhit és annak terjesztése bizonyítás/meggyőződés nélkül.

Ma már nem látják át az alapoktól a végéig.

Morzsákért-extraprofit...ez csak az üzletember-pénz világban működik(egy darabig).Ez természetellenes.

2018. márc. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!