Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján hova...

Szerintetek ezek alapján hova tartozom politikailag?

Figyelt kérdés
Na.. Én egy roppant nehezen besorolható ember vagyok azt már észrevettem magamról.. xD Szóval kezdem. Szeretem a nemzetemet, szeretném ha Magyarország legalább 2. világháborús területi nagyságát visszanyerni, rendkívül lenézem az olyan cigányokat akik a nép pénzén élősködnek, és nem dolgoznak, emellett még randalíroznak is. Ez alapján Jobboldalinak lehetne sorolni. DE. Meleg vagyok, és szimpatizálok a liberalista eszmékkel is, például házasodás lehetősége nemtől függetlenül, Marihuána legalizálása, egyenlőség.. De valahogy mégse, mert a cigányokat viselkedésük miatt borzalmasan elítélem, és eléggé nemzeti is vagyok.. Szerintetek politikai zsákutca vagyok?? Hova vagyok így besorolható? ;DD Légyszi normális válaszokat.

2014. máj. 8. 19:27
1 2 3
 1/22 Vona Gábor ***** válasza:
34%

"Meleg vagyok"


Ez mióta releváns politikai beállítottságodat tekintve?

Kérlek, ne magamutogass. A te kategóriádnak kb. ez árt a legjobban, a mérhetetlen exhibicionizmusotok.

2014. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Ebből is látszik, hogy nincs túl sok értelme jobboldalról, baloldalról, vagy bármi másról beszélni, pláne nem ezekbe a kategóriákba besorolni. Most mondhatnám azt, hogy jobboldali liberális vagy, de azzal nem vagy sokkal előrébb :D
2014. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Hát gondolom azért mert a jobboldaliak nem nagyon támogatják a melegeket, sőt még ellenzik is a létezésüket.
2014. máj. 8. 19:53
 4/22 anonim ***** válasza:
38%

"Szerintetek ezek alapján hova tartozom politikailag?"


a s&ggfejek közé. bocs.

2014. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Csak azt nem értem, hogy miért kellene támogatni a melegeket ... Az meg, hogy a jobboldal ellenzi még a melegek létezését is, az nem egészen pontos, pontosan ugyan annyi baloldali, vagy akárki más is van, aki így áll a témához, csak ők legfeljebb nem hangoztatják, de a többséget úgysem érdekli, hogy kinek milyen a szexuális beállítottsága.
2014. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem csak a világ bonyolult és ellentmondásos, hanem az emberek is. Én pl. heteroszexuális vagyok, mégis baloldali, meg liberális, és szeretem a hazámat. Persze azért, mert csak ez az egy hazám van, de azt nem szeretem, hogy ilyen. Nem szeretem, hogy ilyen válaszokat kapsz, mint az előző volt, mert hidd el, sajnos a jelenlegi közvélekedéshez tendál. Én bizony azt gondolom, hogy az a kisebbik rossz, hogy valahogy eltartjuk a munkátlanjainkat, mint, hogy kiirtjuk, vagy gettóba zárjuk őket, azt hiszem kevésbé rossz, ha betartjuk a jogállami módszereket, és ezzel egy csomó probléma lassabban oldódik meg, mint, hogy visszamenőleges hatályú törvényeket hozunk, vagy a jármű üzembentartóját büntetjük az elkövető hellyett, bármilyen hatékony is a dolog. Azért gondolom ezt így, mert nem csak fehér ember vagyok, hanem európai is. És Európa jelenleg balra van, sajnos tőlünk.
2014. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%

"Politikai zsákutca"

hát valahogy úgy igen,az a helyzet.

2014. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagy politikai zsákutca.

Tormay Cécile is leszbikus volt és erősen jobboldali, Horthy Miklós kedvenc írónője volt.


Radikális jobboldali vagy viszont 1-2 dologban liberálisabb a hozzáállásod.


Ne aggódj, sokan vagyunk így ezzel.


6# Remélem jól leszívják a kis eltartott svédjeid a befizetett adódat.

Úgy kell, ez az, csak támogasd őket, marha.

Még, hogy európai...pfff

2014. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 EagleHUN ***** válasza:

Az a baj hogy mindenki "csak" két oldalra akarja saját magát meg másokat is besorolni, holott ha kitöltesz egy egyszerű politológia tesztet az kapásból koordináta rendszerbe rak, ami négy osztatú, Jobboldali-Konzervatív, Jobboldali-Liberális, Baloldali-Konzervatív, Baloldali-Liberális. És még ezeken belül is beszélhetünk radikális, szélső, centrum, demokrata stb... jelzőkkel illetett részekről, tehát e 4 rész helyett nyugodtan beszélhetünk 16-17 különböző részről. Ami kb ugyanennyi emberi politikai alaptípust is takar.


A másik dolog hogy a hazafiságnak / hazafiasságnak elvileg nem szabadna oldalhoz kötődnie, egy egészséges és egységes nemzeten belül mindenki hazafi! Nézzetek meg ilyen országokat van pár azért ott a sarkalatos a nemzetet súlyosan érintő kérdésekben a hazafiság dönt és mind a baloldal mind a jobboldal ekkor egyként szavaz a parlamentjükben! (Izland, pár Észak Európai ország...)

2014. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 EagleHUN ***** válasza:
Szóval te kb Jobboldali, vagy inkább középtájra eső liberális vagy. (azaz nem konzervatív)
2014. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!