Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy miközben...

Miért van az, hogy miközben az európai nők többsége fekete férfiakról álmodozik, addig az európai férfiak nem találják vonzónak az afrikai nőket, sőt általában kifejezetten taszítják őket a fekete nők?

Figyelt kérdés
Ezt figyeltem meg a környezetemben és az ismerősök beszámolóiból, amikor beszélgettem velük a témáról.

2014. jún. 26. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Mert a fekete férfiaknak magasabb a hormonszáma ergó könnyebben szaporodnak. Puszta biológia. Nagy erős fiatal ezek amik vonzók egy férfiban. Egy nőben pedig törékeny vékony fiatal ami az afrikai nőkre nem igazán jellemző mivel igen izmosak és hájasak. Amúgy meg másik rassz ami alapból nem természetes csak végszükség esetén. Természetesen a nők mindig a leginkább alkalmas személyt keresik a férfiak pedig minden nőt.
2014. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
vannak európai férfiak akiknek bejönnek a fekete nők, nekem mondjuk nem, bár látok néha egy-kettőt amelyik szép, nekem inkább az ázsiai nők jönnek be.
2014. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Az az igazság, hogy a legtöbb fekete nő nem szép, gondoljunk csak a rövidhajú kis afrikai gombócokra. Ugyanakkor még ha kevés szép nő is van közöttük, az a kevés azonban világelső. Tehát a legszebb nők a feketék között vannak, csak kevesen. Gondoljunk csak a Zimmer feri Luciájára, ő azért elég szép!
2014. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
94%
Szerintem ez hülyeség az európai nők többségének sem jönnek be a fekete pasik, az hogy van köztük egy kettő aki helyes nem jelenti hogy járnánk is velük...!
2014. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Plusz érdekesség hogy a rasszok egyformának látják a többi rasszt. A fehérek egyformának látják a feketéket és a sárgákat ugyan ez visszafele is igaz. Egy sárga egyformának látja a fehéreket és a feketéket stb.
2014. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát, én két feketét jobban meg tudok különböztetni mint két sárgát...
2014. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
nekem nem tetszenek! max a félvérek
2014. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

"az európai nők többsége fekete férfiakról álmodozik"


EZ a kitételed már NEM IGAZ, szóval az egész ke´rdésnek nincs értelme.

2014. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Ez egyáltalán nem igaz.

Hosszútávra elég kevesen terveznek fekete férfival.


Elég sokuk agresszív, nem tiszteli a nőket.Férjnek nagyon rosszak.

2014. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

5-öst kiegészíteném azzal, hogy ha pl. elkezdesz dolgozni egy helyen ahol mondjuk csak ázsiaiak vannak, akkor elsőre tényleg egyformának tűnnek.

De egy idő után, pont olyan különbözőnek látod az arcukat, mint a kaukázusi arcokat. Tapasztalat :)

A kérdés kifejezetten hülyeség, általánosítás, abszolút semmi alapja nincs. Ráadásul kultúrember nem bőrszín alapján választ társat.

De tovább mehetek, hogy Afrikában nem csak feketék élnek, de feketék közt is számtalan népcsoport található, akik eltérő átlag magassággal rendelkezhetnek pl. sőt a bőrük színe, ahogy a miénk is, nagyon széles skálán mozog...

2014. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!