Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Voltál már börtönben?

Voltál már börtönben?

Figyelt kérdés

Akár Magyarországon,külföldön,mindegy,és ha igen,mennyi időt,mi a neve a B.V.intézetnek,milyen körülmények között,

és miért?

Légyszives normális,valós válaszokat.



2014. jún. 30. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam előzetesben, három napot, a Gyorskocsiban.

Valami hihetetlenül lepukkant kétpriccses cellába zártak be, szerencsére egyedül. Nem volt kitakarítva, a padló tele volt mocsokkal, csikkekkel. A falon egy ezeréves falikút, amilyen nagyanyámnál volt gyerekkoromban. A priccs körülbelül egy deszka volt lábakkal, rajta egy vékony szivacs, de ahhoz képest nem is volt kényelmetlen. Tiszta lepedőt meg huzatot, miniszappant, fogkefét adtak a rabosításkor. Vécé a folyosón volt, jelezni kellett, ha ki akartál menni. Fürdő a folyosó végén, az már sokkal modernebb volt, napi egyszer lehetett használni, egyszerre egy ember: fém vécécsésze ülőke nélkül, zuhanyrózsa egy darab gombbal, hőmérséklet-állítás nuku (de szerencsére pont jó meleg víz jött belőle).

A kaja nem volt rossz, bár én nem vagyok válogatós, egyik nap halrudacskák is voltak.


Nem tudom mit meséljek még, kérdezz. Bár szerintem vannak itt arcok, akik tovább és érdekesebb körülmények között voltak bent.

2014. jún. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Voltam Baracskán és az egriben is. Csak egy-egy napot munka miatt, de ezalatt mindent végignéztem. A kantint, a munkahelyeket, a cellákat, a közösségi helyeket, sporttelepeket. Nem egy vidámítóhely.
2014. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A magyar börtönt nem szeretném megismerni,nem is teszek olyat,amiért bekerülhetnék.


Ausztriában viszont már voltam.

St.Pölten-ben,1év 4 hónap.

Amikor jött a smasszer,hogy Ennyi volt,mész haza,nem is vágytam ki onnan.

Dolgoztam bent,volt pénzem(itthon asszem 15 ezer jár egy rabnak,kint 350 euró)nem volt csak 6-7 magyar rajtam kívül

Az én zárkámban nem is volt másik magyar,Jamaica-iakkal ,Oroszokkal,Lengyelekkel,Csecsen ,Albán,nemzetközi társasággal voltam összezárva,bunyó soha nem volt,meglepő volt ,de intelligensebbek az emberek,mint Itthon.

Az ellátás olyan volt,mintha Itthon étterembe jártam volna,Playstation volt a zárkán,hűtőszekrény,LCD tévé(ezeket venni lehet,kb.60-70€ egy ps játékokkal)

Nálunk soha nem lesz ilyen

2014. jún. 30. 21:04
 4/5 mi a fene ***** válasza:
100%
Kecskeméten a Wéber Ede utcai börtön is nagyon kulturált, tanulmányi kiránduláson voltan ott, de azért mégiscsak börtön ! Amikor csukódik mögötted az ajtó! Brrrr!Dolgozni, is lehet, bérmunkában mosnak, sőt onnan el is lehet járni dolgozni, úgy tudom !
2014. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos, nem büszkélkedek vele, Izraelben.
2020. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!