Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Amióta nem Molnár Gyula a...

Amióta nem Molnár Gyula a polgármester a 11. kerületben, azóta van tanulmányi ösztöndíj-pályázat?

Figyelt kérdés
Nyolcosztályos gimnáziumba járok még két évig. Hetedik osztály év végén, vagyis három éve az osztályfőnökünk behozott néhány példányt az Újbudai Önkormányzat pályázati adatlapjából. Röviden öszefoglalta, hogy annak szól ez a pályázat, aki rendkívül jól tanul - legjobb esetben kitűnő - és tanulmányi versenyeken is jeleskedik, amellett jól sportol, képzőművészkedik vagy ilyesmi. Na rám pont illett ez a leírás, ezért beadtuk a pályázatot, és néhány osztálytárssal egyetemben tanulmányi ösztöndíjként kaptam 30.000 forintot az önkormányzattól. Következő évben nagyon szerencsétlenül jártunk, mert a pályázat beadási határideje után egy nappal volt a suliban bizonyítványosztás. Sebaj, gondoltuk, majd jövőre. Viszont kilencedik év végén, amikor Hoffmann Tamás volt a polgármester, már nem volt ilyen pályázat meghirdetve. Azóta ki is ment a fejemből az egész, most viszont azt hallottam valakitől, hogy megint van ilyen. Az önkormányzat honlapján kerestem is, de nem találom. Most akkor van ilyen, vagy nincs?

2014. júl. 24. 13:15
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Gondolom spórolni akartak vele, de aztán úgy gondolták, hogy ez mégis jó kezdeményezés, ezért visszavezették.
2022. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!