Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van olyan, aki annyira komolya...

Van olyan, aki annyira komolyan veszi a politikát, hogy nézetkülönbségek miatt képes végleg összeveszni a legjobb barátjával vagy egy szerettével, családtagjával?

Figyelt kérdés
ismertek ilyet, esetleg megesett már valakivel?
2010. jan. 18. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
biztosan van.
2010. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerek a szomszédunk ilyen.
2010. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
én is ismerek ilyet. a volt pasim volt ilyen. azért képes volt ordibálni velem mert azt mertem mondani nem érdekel a politika, és teljesen felhúzta magát ilyenkor hazaárúlózott stb. ott is hagytam végül pedig jó pár évig voltunk együtt. mellette sok barátot is elmart mert mindenkivel csak politizálni akart és ugye az embereknek előbb utóbb elege lett.
2010. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
De még mennyire , én is ismerek ilyet.
2010. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem. A barátság, a családi szeretet az fontos és mély dolog, a politika meg felszín. Tehát a kettő jó esetben nem ér össze. Civódni azért lehet, de összeveszni nem.
2010. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Van néhány barátom, akikkel a viszonyom pár éve már nem a régi, és ebben komoly szerepe van a politikának is. Az a fajta vagyok, aki -bár határozott véleményem van- társaságban sosem hozom elő. Viszont akadnak olyanok, akiknek már a harmadik mondatuk a politikáról szól, teljesen mindegy, miről beszéltünk eredetileg. Még az időjárásról, a sörről, vagy akár a kutyákról is a politika jut eszébe, és onnantól már megy is a folyamatos kritika, és mocskolódás. Én pedig egy bizonyos határ után nem tudom türtőztetni magam, és finoman elmondom a saját véleményem. Ebből már nagyon csúnya vitáink voltak. Nem káromkodtunk ugyan, de a hangulat a fagypont alá süllyedt, és előfordult, hogy a társaság egyik (egyébként velem egyetértő) hölgytagja elsírta magát a másik oldal durva konoksága miatt. Érezhető, hogy 2002 óta egyre ritkábban beszélünk, és találkozunk. Kár, pedig két évtizedes barátság volt...
2010. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem,pedig én jobbikra,barátnőm mszp-re szavaz.

Egyszerűen nem politizálunk.

A családban is széles a paletta,politikáról nem beszélünk így inkább.

2010. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem,pedig én jobbikra,barátnőm mszp-re szavaz. "


És hogy nézitek a híradót együtt?

2010. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gondolom 2 tévéjük van:)
2010. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem a legjobb barátnőm volt mszp-s, én mindig jobboldali voltam (régen fideszes, most jobbikos), de épp ezért soha nem is politizáltunk,hogy véletlenül se vesszünk össze ilyen miatt...viszont most hallottam egy olyat, hogy két barátnő, akik már 20 éves a legjobb barátok, majdnem véget vetettek a barátságuknak a politika miatt, és én ezen nagyon ledöbbentem
2010. jan. 19. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!