Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van még egyáltalán épeszű...

Van még egyáltalán épeszű ember aki ebben az országban mentősnek, tűzoltónak, vagy tanárnak áll?

Figyelt kérdés

Tanárok között abszolút baromi ritka a fiatal... Mind ilyen öreg. Kifognak halni a tanárok úgygondolom, ilyen fos fizetésért van még aki általános vagy gimnáziumi tanár akar lenni? Hálapénz sincs, semmi.


Mentősök is pl.... Ott még hálapénzt se lehet gyűjteni, se a tűzoltóknál.



2014. szept. 29. 18:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Meg szerintetek normális az az ember aki tanárnak tanul? Vagy mentősködés miatt végez egyetemet?
2014. szept. 29. 18:36
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Egyik barátom 2 éve fejezte be az egyetemet. Mentőtiszti lett. Kiment Svédországba, mesélte, hogy nem dolgoztatják őket halálra, a túlóráért az órabérük 150%-át kapják, kulturáltak, tiszták és modernek mind a kórházak, mind a kocsik. Ja mellesleg 1 millió 400 ezer volt a kezdő fizetése + fél évig kapta a fizetése 75%-át, bérelt neki a kórház lakást és csak annyi volt a dolga, hogy nyelviskolába járjon.
2014. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Most mi van? A tanári fizetéseket annyit emelték, már kimondottan jónak számítanak.
2014. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Külföld oké, de én arra gondoltam aki ebben a fos országban dolgozza ezeket.
2014. szept. 29. 19:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen van.Én is szívesen lennék mentő ápoló.Most szakápoló vagyok egy idősekotthonában.A mentősök kapnak hálapénzt nem is keveset.A mentős munka nem csak a rohammentőzésből áll hanem a betegszállításból is ahol igencsak gyakori a hálapénz!
2014. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja és mentő ápolónak nem kell se főiskola se egyetem elég egy 2 éves mentőápolói míg egy szakápolói 3 éves.
2014. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Átfogalmaznám a kérdést. Már az sem épeszű, aki bármit is úgy tanul, hogy nem húz el diploma után

innen egy normális országba.

Ugyanis egy olyan ország számomra nem normális, ahol szégyen olyan munkát végezni, melyben embereknek

segítenek. Alulfizetettek és lenézettek. Közben meg a Szíjjártó féle patkányok duplán veszik fel

a fizetésüket. Undorító.

2014. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem tűzoltó volt itthon,de kiment Hollandiába és 7-8 ezer eurókat keres tűzoltóként,azért nincs fiatal mert elmenekülnek.Miért dolgozzanak itt éhbérért mikor máshol ugyan azzal a munkával tripla annyit keresnek?
2014. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Én jövőre megyek mentőtisztire s itthon is maradok! Lehet hülye vagyok, de ez gyógyíthatatlan! :D

18/F

2014. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Én pedig tanárnak készülök, itthon!:)


18/L

2014. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!