Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon mikor épülnek...

Magyarországon mikor épülnek felhőkarcolok?

Figyelt kérdés
Lehetne pár ilyen magyar város, mint pl. Frankfurtban
2015. jan. 20. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Mégis minek?
2015. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 t_GaRami_a ***** válasza:
95%
Te gondolkodsz is, vagy csak kérdezel?
2015. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Oszt minek?
2015. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

soha


elvitték a stadionok a pénzt meg a fideszes cimbik

2015. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Az egyetlen város ami eltudna tartani pár felhőkarcolót az Budapest belső kerületei, de ott történelmi jelentőségű épületek vannak.
2015. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyan városokba ahol történelmi épületek vannak nyilván nem, de kisebb városokba jól nézne ki. Mint például ezen a képen: [link]
2015. jan. 21. 13:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy egy kifigurázó képet veszel példának.
2015. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Az 5-össel egyetértek! A felhőkarcolók rontják a városképet és a történelmi épületek a háttérbe szorulnak. Sokszor jártam Londonban, így szemtanúja voltam az építkezéseknek. Tavaly voltam kint legutóbb és hát, mit láttam: annyi felhőkarcoló épült, hogy már észre se lehet venni a történelmi épületeket...
2015. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez a városképes dolog attól is függ, hogy hol lennének felhőkarcolók, nem kötelező a történelmi belváros közepén lenniük.


Általában arról szólnak az álmok, hogy Csepel-Albertfalva összekapcsolásával egy kvázi új városközpont lenne kialakítva, arra láttam már felhőkarcolós terveket is....persze a papír sok mindent elbír.


Valóságban meg ehhez olyan szintű befektetők kellenének, akiknek megéri ide építeni és ekkora mértékben.

2015. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!