Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Auschwitz birkenau krematórium...

Auschwitz birkenau krematórium mivel működött?

Figyelt kérdés

A mai világban köztudott az, hogy egy ember hamvasztásánál nagy befúvású, nagyon magas hömérsékletet használnak.

Számos film van auschwitz birkenau ról, de a krematóriumokról bővebb információt nem találtam.

Néhány dokumentum filmben mondták, hogy a meglévő krematóriumok nem bírták a 24 órás megterhelést. Mivel érték el azt a hőmérsékletet, hogy a rengeteg embert el tudják égetni, hamvasztani ?



2015. jan. 29. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
A történelmet mindig a győztesek írják, és nem minden igaz amit utólag leírnak!
2015. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Azt olvastam, hogy szénnel fűtöttek.


Irdatlan mennyiségű szén kellett a krematóriumok fűtéséhez, amit nem tudom honnan szereztek be.


[link]

2015. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Én nem vagyok szakember, de voltam többször Dachauban és azt tudom, hogy azok a kályhák hasonlóak voltak mint amit manapság használnak. Egy kályha nem bírta a terhelést, ezért folyamatosan építettek újabb kályhákat és sok kályhával tüzeltek..Mivel folyamatosan égettek magában a kályhában felszabadult energiát vissza vezeték a kályhába,így kevés tüzelővel olcsón megúszták.Remélem tudtam segíteni.
2015. jan. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Jó kérdés, de nem is valószínű, hogy itt lesz sokáig.
2015. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen mindegy, akár múlt heti Pravdával is üzemeltethették a krematóriumokat. A hk-s problémás kérdések feloldása csak vakhittel vagy érdekből megy könnyen, itt a gondolkodás csak összezavar és mehetsz a történelmi kérdésekben illetékes bíróság elé.
2015. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Koksszal volt fűtve.
2015. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

A Németeknek jelentős volt a szénbányászata,már akkoriban is.

Egyébiránt nem mentek annyit a kemencék, mint ahogy azt probálják a loknisok beállítani.A Vöröskereszt háború utáni jelentése az áldozatok számát tekintve, jóval egy milió alatt van.

A hat milió borzaszto erős tulzás,ez a szám a hatásvadászat része szokásukhoz híven.

2015. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

"A hat milió borzaszto erős tulzás,ez a szám a hatásvadászat része szokásukhoz híven."


Én sem értem ezt a hatásvadászatot.

Ha történetesen "csak" egy millió, az is rettenetesen nagy szám, ha "csak" százezer, az is.


Elég borzalom történt a táborokban, a sok hazudozással az áldozatok emlékét mocskolják be.


lásd a hihetetlen fantasy elemeket: emberszappan, emberbőrből készült lámpaernyő, emberhajból készült filc amiből a tengeralattjárón szolgáló német katonák bakancsa készült, emberhajjal tömött párna stb.


Minek kell ez?


A fentiekről már "kiderült", hogy hazugság, maga a kitaláló vallotta be évekkel ezelőtt.

2015. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!