Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik az illuminátusok?

Kik az illuminátusok?

Figyelt kérdés
létezik vagy csak kitalált? vajon most, amikor éppen írom ezt a kérdést, akkor is vajon tevénykedkednek?

2015. febr. 13. 00:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
utolsó, nem mert szerintem még élvezik is és nagyokat nevetnek a sok birkán, hogy mennyire egyértelmű és mindenhol ott vannak a szimbólumaik és hogy egyszerűen nem tűnik fel senkinek, sőt még le is oltják ezerrel nagyon sokszor hibás érvelési módokat használnak, PERSZE CSAK HA TÉLLEG LÉTEZNEK (ne értsetek félre, én nem hiszek ebben, ez csak egy elmefuttatás volt, de néha még én is elbizonytalanodok)
2015. febr. 19. 17:47
 12/13 anonim válasza:
Nagyon is létezik és folyamatosan tevékenykednek.
2016. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy titkos társaság, akik titokban uralják a világot, ehhez képest viszont minden egyes internetező ember tud róluk. Hogy ha tényleg titkosak, akkor honnan a faszból tudnak róluk a hívők?
2016. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!