Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A lengyelek bizonytalanok...

A lengyelek bizonytalanok lettek velünk szemben, amióta Orbán Putyinnal tárgyalt?

Figyelt kérdés

Mindig mást mondanak a hírekben, így nem tudom, mi az igazság. Nem tudom, mit gondolnak rólunk és az Orbán-Putyin ellenes tüntetésekről, amit az egész világ látott. Lásd: netadó; Merkel látogatása idején is Orbán ellen tüntettek; Putyin látogatása előtt és ez alatt is voltak tüntetések.


Olyan emberek válaszát várom, akik jártak Lengyelországban, ill. van lengyel ismerősük, barátjuk.



2015. febr. 20. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%

Te fel tudnád sorolni, hogy ki járt diplomáciai úton Lengyelországban az elmúlt 1 évben? Ugye...az átlag lengyelnek nem igazán van fogalma arról, hogy Putyin itt volt Magyarországon, ez csak nekünk nagy szám. Talán leadták néhol az apróhírekben, de semmiképp sem pozitív végkicsengéssel. Diplomáciai körökben persze megjegyzik, tehát akihez elmegy Viki és leül vele tárgyalni az pontosan látja, hogy a kiskomisz szája szélén még ott van az orosz medve seggéből kinyalt barna cucc.

De igazából az EU-n belül mindenki bizonytalan lett velünk szemben az ilyen húzások miatt. Orbánt sehol nem látják szívesen Európában, ha erre vagy kiváncsi.

2015. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Enyhén szólva.

A lengyelek utálják az oroszokat, főleg most, hogy megint beindultak hódítgatni a környéket.

2015. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%

Nem lettek azok.

Hanem rühellnek minket.

2015. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha majd lesz megint békemenet, akkor kérdezz meg egy lengyelt (ha egyáltalán eljönnek még)
2015. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A magam részéről csak az angol nyelvű fórumokon írosgató lengyelekről tudok beszélni, de ők egy ezer éves barát hátba szúrásaként élték meg a dolgot.
2015. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezért adtak át magas kitüntetést ?
2015. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A hétvégén Varsóban voltam és beszéltem kinti barátaimmal, ill. kérdezgettem őket erről az egészről és azt mondták, hogy ők úgy látják, hogy Magyarország elárulta Lengyelországot és nagyon rossz szemmel nézik, hogy bratyizunk a ruszkikkal.
2015. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igazából Orbán árulta el Lengyelországot. Mi nem csináltunk semmi rosszat. Már akkor is rosszak voltak a megérzéseim miután kiadta az azeri baltás gyilkost. Féltem attól, hogy ezek után valami fájdalmas dolgot tesz a lengyel barátainkkal.

És ez történt!

Remélem, megértenek bennünket. Orbánnal nem kell foglalkozni.

2015. febr. 22. 18:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: a lengyel média attól még úgy beszél a történtekről, mint amik gyengítik a két ország közti baráti viszonyt... :(
2015. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Azért jó kis barátok, az első nézeteltérés miatt megszakítanak/felfüggesztenek egy több száz éve barátságot. Vagyis ezt nem is nevezném annak.
2015. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!