Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jól veszem észre vagy tévedek,...

Jól veszem észre vagy tévedek, hogy Angliában az egészségügyi minisztérium nem igazán fektet elég hangsúlyt arra, hogy az embereket ösztönözze az ápoltságra?

Figyelt kérdés

Jó, kicsit érdekes megközelítés, megfogalmazás, de na.

Arra gondolok, hogy az alábbi országokban jártam már:

Szlovákia, Ukrajna, Lengyelország, Ausztria, Románia, Németország, Franciaország, Anglia.

Kb nagyjából a testi higiéné ugyan olyan szinten van mindenhol, érdekes, hogy még a sokat szidott románoknál is bőven találni igényes nőket.

Ugyan ez igaz az összes felsorolt országra, hogy elfogadható az emberek ápoltsága.

Kivéve Angliát!!!

Nem akartam elhinni.

Főleg a nők, de alapjában véve gombás körmök, lepattogott körömlakk, zsíros bőr és haj, foltos bőr és rothadó fogak.

WTF?

Ezeket nem tanítják?

Vagy én nem is értem.

Messze a legigénytelenebb bagázs.

Egyébként fentieket kifejezetten az "ős" angolokra értem.

Volt olyan, hogy valami ügyvéd csajhoz mentünk, valami kártyát intéztetni haveromnak.

Sidebyside hűtő, lapos Tv, igényes berendezés.

A csaj meg maga alá rakta a lábát mikor írt, aztán akkor láttam meg, hogy olyan bőrkeményedés van a talpán, hogy az eszem megáll, plusz hogy vagy 3-4 napja lábat nem mosott, illetve egész nap kapált, mert fuuu.

Jah és egyik lábujján lógott a köröm, csajom szerint ez tipikusan gomba.

És a legjobb, hogy nem is takargatta, mintha ez tök mindennapi lenne.

A hányinger környékez, ha rá gondolok.

De ha bekapcsolom a Life Networkot, ugyan ezt látom, igénytelenebbnél igénytelenebb emberek.



2015. júl. 16. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ööö... Biztos, hogy az egészségügyi minisztérium dolga egy államban, hogy az ápoltságot ösztönözze?
2015. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Minden országban más és más néven futnak ezek a szervek, talán az egészségügyhöz áll a legközelebb.
2015. júl. 16. 21:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Látom, neked is vannak problémáid.
2015. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de Ausztriában és Németországban, sőt Franciaországban sem fürdenek minden nap az emberek, akkor ebből kifolyólag ők is igénytelenek?


Lepattogott körömlakkot bőven találsz itthon is és zsíros bőrt is. A foltos bőr fogalmam sincs mit akar jelenteni. A fogakról meg annyit, hogy külföldön iszonyat drága a fogorvos, de amúgy itthon is találhatsz millió számra rohadó fogú embereket.

A gombás köröm meg honnan tudod hogy nem állt kezelés alatt? Meg persze, hogy nem takargatja, mert van annyi önbizalma, hogy nem fogja magát kellemetlenül érezni emiatt.


Tehát összegezve, te ha kimész az utcára, csak címlapról kipattant nőket és férfiakat látsz. Igaz? Senkin nincs bőrkeményedés, mindenkinek tökéletes a mosolya, a sminkje, a haja és a körme.

Nem tudom hol élhetsz...valószínűleg álomvilágban.

2015. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még annyit az angol árakról, hogy utánanéztem, nem tudom ez pontos e, de itt ennyit írnak. EGY FOGRA


Nagyobb beavatkozások pl. tömés, húzás, gyökérkezelés £ 48.00


Emellett náluk lehet kapni ilyen házi fogtömő készletet, ha nincs pénzed elmenni fogorvoshoz. Szóval a foggal szerintem nem kellene példálozni.

2015. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jól van 80%, remélem kihisztizted magad ma estére.

Másoktól továbbra is várom az értékelhető válaszokat, sajnos eddig nem érkezett ilyen.

2015. júl. 16. 21:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Hisztizek? XD XD Olvasd vissza a kérdésedet, aztán kiderül ki hisztizik. Én teljesen nyugodtan írtam a válaszomat.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye :P


De mindegy is, hülyékkel nem vitatkozok. Igazat adni meg senki nem fog neked, szóval...a te értelmezésedben nem fogsz értékelhető választ kapni (mert gondolom az az értékelhető aki veled egyet ért)


Pontozz le nyugodtan, csak magadat minősíted XD

2015. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem hisztizel, de már a 3. hozzászólást tolod be.

Másrészt a kérdező nem írta, hogy címlapról kipattant nőket lát.

Azt írta, hogy van ilyen is, olyan is, de az angolok sokkal igénytelenebbek.

Másrészt

1.Mivel csajom műkörmös, de józan paraszti ésszel is rájöttem volna, illetve rájöhettél volna, hogy az elvált köröm egyáltalán nem arra utal, hogy kezelik, mivel az már elhalt, így első az, hogy a kezelés során leszedik.

Az önbizalmas dolgodon meg csak nevetni tudok, szerinted a gombás, lógó körmöt, a mocskos lábat közszemlére tenni, mindezt vállakozóként...hát ez nem önbizalom, ez szimpla igénytelenség, annak is a legmagasabb foka.

Mi lesz a következő?

A fikát felragasztja az asztalra, mert ő tele van önbizalommal?

Mindegy, sokmindent elárul rólad is a felfogásod, gondolom magadra ismertél, azért érint ilyen érzekenyen.


Kérdésre válaszolva:

Én nem voltam ennyi országban, de ugye az alap felállást, hogy csúnyák és igénytelenek az angol nők senkinek nem kell bemutatni.

Másrészt valóban nem törődnek úgy magukkal, de ezt itt az oldalon is már párszor megtárgyaltuk, többeknek volt ilyen ízes sztorijuk.

Sőt, egyesek a rothadó fogat illetve a gombás körmöt az eléggé beltenyészetes állománynak tulajdonították:D

2015. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

57%

Esetleg ki tudnád fejteni, hogy mikor és hol hisztiztem?

2015. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az egész kérdésed egy nagy hiszti.

Férfi létedre olyan baromságokon problémázol, hogy azon mások csak röhögni tudnak.

Mit foglalkozol azzal, hogy mije volt az ügyvéd csajnak? Meg kell fektetned vagy mi?

2015. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!