Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell az egész híradónak...

Miért kell az egész híradónak (pláne az RTL-esnek) a menekültekről szólnia?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom a TV-t vacsora közben, mert kíváncsi vagyok az ország és a nagyvilág híreire, és ilyet kell néznem, hogy "A két menekült a szerelem miatt menekül". Ez még az "XY állat született az állatkertben" rovatnál is gyengébb. Pont lesz*rom a menekülteket. Meg kellene nekik mutatni, hogyan kell átsurrani Ausztriába (mint ahogy a szerb zsaruk tették a mi határunknál) aztán menjenek Allah hírével, asztala viszta. Még ha a jövőben tényleg vissza is fogják küldeni őket, egy próbát megér. A híradóknak pedig nem kellene azt sugallniuk, hogy mostantól az egész világmindenség a menekülttémáról fog szólni. Ezt az egész szitut a Közel Keleten nem a magyarok kreálták, nehogy már a nyakunkba vegyük a problémát. Foglalkozzunk csak a saját dolgainkkal, pl. az egészségügy vagy az oktatás fejlesztésével. Inkább azokról szeretnék híreket látni.

2015. júl. 27. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Tolja a liberális szeretetkampányt, hogy milyen világi jóemberek a menekültek, csak a kormány gyűlölködik feleslegesen.


És sajnos közönsége is van.

2015. júl. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De basszus, van itt elég munkanélküli amúgyis, miben javítana a befogadásuk?
2015. júl. 27. 01:06
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Hogy ha kimész az utcára, és 40-en körbevesznek késsel hadonászva, akkor ne érjen meglepetésként.
2015. júl. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kill The Sexplayer ***** válasza:
59%
"A nagyvilág hírei"? Ez komoly? Ahol még az is szalagcímet kapott, hogy "meleg van"?
2015. júl. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A maradék legalább 8 csatornán - közöttük az 5 nemzeti televízión - nem találtál érdekesebbet?
2015. júl. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként miért ferdítesz? Ugyan nem néztem végig, csak beletekertem, de Orbán Viktor Bálványosi Szabadegyetemen tartott beszédén kívül nem is foglalkoztak a menekültekkel.


[link]

2015. júl. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert ez most a politikailag korrekt duma. Olyasmi, mint Tibet, a kerékpárosok, a melegek, a bálnák, a könnyű drogok engedélyezése, a halálbüntetés ellenzése, a holokauszt sulykolása és a többi. Aki nem fogadja tárt karokkal a menekülteket az minimum begyepesedett agyú náci. Mindenkit be kell fogadni, értsük meg - amennyiben nem határon túli magyar.
2015. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A másik téma meg a kerítés, abból még jobban elegem van. (mondjuk az is a menekültekhez kapcsolódik). Mivel feltalálták már a drótvágót, eléggé meglesz lékelve, nem??
2015. júl. 27. 10:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát igen. Mondják: felment a szerbeknél a drótvágó ára. :-)
2015. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem virágzó iparág lesz arrafelé a drótvágás :D Kíváncsi vagyok, hogy fog kinézni ez a kerítés pár hónap múlva! 100 méterenként egy lyuk, szétlopva, stb.
2015. júl. 27. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!