Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jobbikosok milyen szórakozás...

A jobbikosok milyen szórakozási formát részesítenek leginkább előnyben? (Diszkó, koncert vagy egyéb? )

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Fajok közti erotika showra járok.......
2010. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

klezmer zenei koncertekre járnak, utána beülnek a 100 tagú c.zenekar muzsikáját hallgatni

Egyébként meg mindegyik a kárpátiát hallgatja mer az a magyar meg az isteeeen

2010. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
aranykorsó vagy a kétkancsó kocsmába járnak.
2010. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Micsoda politikai kérdések :D
2010. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Istenem, egy politikai pártot sem a zenei ízlés határoz meg. Teljesen mind1 h hol szórakozól.


Szebb jövőt!

2010. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Hát amíg 14 és 20 között vannak addig koncert meg kocsma.Elkamunzi a haveroknak hogy hány cigányt vert meg aznap és hogy a bakancsát egynap minimum négyszer bokszolja ki. Majd pár karlendítős képet csinálni és felnyomni az iwiwre. Nagyjából ennyi.

Félreértés ne essék, én nem ellenük vagyok de sok szájhős "nagymagyar" ismerősöm van. És ők tényleg az égvilágon semmit se tudnak felmutatni,ésmég a lányokkal is undorítóan viselkednek.

De hangsúlyozom akinek nem inge, ne vegye magára...


16/L

2010. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

szánalmasak vagytok már bocs...


nem tudom miért érzitek, hogy különbek lennétek a jobbikosoknál. semmivel sem vagytok azok...

2010. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
fankadeli-farkateli koncertre járnak a kék osztriga bárba
2010. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Te egy külön állatfajnak véled a jobbikosokat, vagy mi?

Milyen szórakozási formákat részesítenek az mszpsek ilyen alapon...

Személy szerint barátaimmal biliárdozni járunk, túrázni, nyáron kerékpártúra. Néha egy kis videójáték is belefér, ott is inkább az autósok vagy a lövöldözősök. (húú, lövöldözősök, micsoda terrorista rasszista fasiszta vagyok :) ) Diszkókat mi nem szeressük. Koncertre nagyon ritkán járok. Itt Tatabányán szinte semmilyen koncert nincs...


De ilyen alapon elkezdhetem azt, hogy egyik jobbikos haverom - bicskei, ismeri a Rihót is... - pedig hétvégente a sárga földig issza magát, diszkóba jár, hard technot hallgat stb...

2010. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

A válasz megírásának időpontja: ma 13:42


Nem veszem magamra, kislány.

2010. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!