Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Segíthetek Győr környékén a...

Segíthetek Győr környékén a menekülteknek? Itt is van rá szükség vagy inkább csak Budapesten?

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 00:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nincs szükség egyik városban sem, de te tudod.
2015. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

csak a vonatot várják és már mennek is


A keletiben vannak migrant aid esek

2015. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak!
2015. aug. 30. 00:52
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Inkább Pesten van szükség, leginkább orvosi segítség, de vizet, egyebeket lehet osztani, illetve érdeklődj a Vöröskeresztnél és Máltai Szeretet SZolgálatnál. Ők dolgoznak ott, hogy mit tudsz segíteni.
2015. aug. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

# jézusúristen, nagyon beteg ... az arcképgyűjtögetés helyett, kereshetnél valami nagyon jó pszichológust.

ha meg jogilag nézzük, bocs, de ez ugyan nem meríti ki a hazaárulás tényállását, az teljesen másról szól. tudom, titeket ultrákat, sosem zavart, hogy hülyeségeket beszéltek, de legalább ténybeli zagyvaságot ne hordj össze. Jelenleg csak az bcs, ha pénzért nyújtasz nekik szolgáltatásokat, de persze ez is nehezen bizonyítható, na meg igen messze áll a hazaárulástól. Majd ha Viktor diktatúrája elöl leszel kénytelen menekülni valamerre, akkor kívánd magadnak is, hogy hasonlóan fogadjanak.


Segítség mindenhol kell, ez evidens. Ismerek orvost is olyat, aki a szabadidejében ingyen, és tényleg teljesen önzetlenül segít az ellátásukban. Ritka az ilyen, de nagyon megbecsülendő. Szerencsétlenek nyilatkozzák is mindenhol, hogy tulképpen ez az első ország, ahol érdemben foglalkoznak velük, és ahol netán még letusolni is lehetőségük van, és ahol végre biztonságban érzik magukat, nem rettegnek a nap 24 órájában ... Azért ez is durva. Én nem tudom, ez a sok gyűlöletkeltő ember honnan szabadult ki, de igen rémisztő!!

2015. aug. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
A magyar hajléktalanok és az éhező magyar gyerekek előtt vagy után mennél a menekültekhez?
2015. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 30. 08:44
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Rákerestem a neten, és több oldalon is említik, hogy létezik Győrben civil segítő csoport. Pontos címet vagy elérhetőséget sajnos nem találtam.

Próbálj helyi szinten érdeklődni, ha komolyan gondolod, akkor biztos meg fogod találni az illetékeseket.

(Talán az egyik legegyszerűbb megoldás, ha kimész a pályaudvarra; ha ott látsz önkénteseket (pl. tolmácsolni, ételt osztani), máris megkérdezheted, hogyan csatlakozhatsz, mire van szükség stb. Pesten legalábbis ez a "módszer" is működik.)

2015. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Berta, ezt fogom tenni! :)
2015. aug. 30. 11:10
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Igen van itt Győrben is önkéntes segítők
2015. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!