Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik szerint inváziót hajtanak...

Akik szerint inváziót hajtanak végre a menekültek-migránsok-bevándorlók, azok tudják bizonyítani bizonyítékkal hogy így van?

Figyelt kérdés
Várok linket hozzá, de többet is ha ez igaz. Vagy videót. Esetleg vallomást amit egy menekült mondott el.
2015. szept. 2. 19:25
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Szeretném én is elhinni. Biztos forrásból! Nem szóbeszédből. Szóval várom a válaszokat!
2015. szept. 2. 19:27
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Én is várom a bizonyítékot, de arra is ha nem igaz!
2015. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
19%
Hát a Kuruc.info írta, meg a Harczunk.ru!!!
2015. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Bizonyítékot akarsz? Szíria! Háború, és Iszlám Állam. Nem elég bizonyíték hogy nem akarnak meghalni?
2015. szept. 2. 19:30
 5/30 A kérdező kommentje:
Remélem irónia volt. Bár tudom egyeseknek az a Kuruc.info a hiteles, ahol még a cikk írója is titkolja a nevét, mert nem meri felvállalni ahhoz amit írt.
2015. szept. 2. 19:31
 6/30 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező. Ez nem bizonyíték. Ukrajnában is van háború mégsem özönlenek át az ukránok. Jugoszláviában is volt háború, nem is kicsi. Itt mentek át a tankok az utcánkban mégse jött egy menekült sem. Szóval továbbra is várok türelemmel.
2015. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
Bangladeshben, Pakisztánban semmilyen háború sincs még is özönlenek onnan...
2015. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
34%
#6: Jugoszláviából jöttek! Én megéltem katonaként és láttam mikor aknára lépett egy család és látnom kellett ahogy meghaltak! Ezt azért ne hozd ide példának!
2015. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Arról nem is beszélve, hogy ha a háború elől menekülnének ennyire közelebbi országot is találhatnának, ahol élhetnek nyugodtan, békében életük végéig. De ők Európa szíve felé vették az irányt.
2015. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
35%
8! De idehozom, mert ha volt is közel se ennyi. Még a Srebrenicai mészárlás (ahol aztán tényleg megindulhattak volna) sem jöttek fele ennyien sem, mint most.
2015. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!