Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy Európa iszlám lesz és a fehér ember kisebbségbe kerül, majd kihal a nagy tolerancia meg szolidaritás miatt, amit az Európai Unió művel?

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 20:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

En emlitettem a terroristakat.

Maxigaz, ami van. Ne aggodj, kulfoldon sem mindenki hulye. Valamelyik nap megneztem a videot Orban- Schulz talalkozojarol. Na gondoltam, megnezem a kommenteket, biztos anyaznak... De nem, nagyon sokan biztatjak Orbant, h ne engedjen, meg hogy tokos vezeto es sokan irjak, h velunk vannak. Romanok, lengyelek, horvatok. Angol, de irtak Kanadabol, Kolumbiabol is pl. Meglepodtem, de orultem. Van.meg remeny. En ugyan kulfoldon elek, EU tagallam, de elsosorban magyar vagyok es haza is megyek, ha odaig fajulna ne adj Isten, h harcolni kellene.

2015. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Megint en vagyok (11-es)

Na meg az az alszentkedes, amit most az osztrakok me a nemetek levagnak, h viraggal varjak a menekulteket. Hagyjuk mar, felgyujtottak a menedekhazakat. Ennyire varjak...

Cameron meg egy genny. Azt mondta, hajlando kitolteni szirekkel a kvotat, de csak a szir hatar mellol... Oriasi a terrorfenyegetettseg, nemelenyeszo.

Ez egy trojai falo.

2015. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, én is egy trójai falóhoz tudnám hasonlítani ezt az egész dolgot.

Virágokkal meg azok várják őket, akiket lefizettek vagy akik bedőltek a médiának.

Komolyan...aki nem hiszi el, hogy veszélyben vagyunk az nyugodtan menjen ki a keletihez, töltsön el ott egy kis időt aztán meg nézze meg hogy mit ír rólunk illetve mit vetít le rólunk a külföldi média. És ne csak a kisgyerekeket tessék ám megfigyelni, hanem inkább én a körülöttük levő "úriemberekre" szeretném felhívni a figyelmet.

Ezeknek a rokonaik Svédországban, Németországban nőkre támadnak rá csak azért mert szoknya van rajtuk.

És hogy mi erre a reakciójuk? "Mer mé vett szoknyát fel?"

Na nehogymár a nő hiába legyen ha egyes barbár kultúrából érkezett férfiak nem tudnak a gatyájukban maradni....

2015. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!