Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez lennének a magyar hadsereg...

Ez lennének a magyar hadsereg katonái a hátárnál?

Figyelt kérdés

[link]


Mert elsö ránézésre elég szedett vedetteknek tünnek.Ennyire rossz állapotba van a magyar hadsereg hogy nem is egyforma szinü ruhákat kapnak?(felsö képen 4böl 3nak más szinü)



2015. szept. 12. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez. Mi a kérdésed? Kitöltötted a szolgálati időd?
2015. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az egyenruha legyen a legkisebb gondod. A fegyveres erők egyenruhái egyébként soha nem egyformák, csak háborúban, mikor rengeteget gyártanak egyszerre. Egyébként folyamatosan használódnak el a ruhadarabok, ezért néha kell egy-egy adagot gyártani/rendelni. Ez pedig nem pont olyan lesz, mint az előző, mert áttervezik, bármilyen hihetetlen, a divatot követve. Mert mennyi tekintélye lenne pl. egy rendőrnek, aki úgy néz ki, mint aki most jött egy '70-es évekbeli krimiből?
2015. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szántóvető ***** válasza:
én azt nem értem hogy mit csinálnak.figyelik a migránsokat akik a síneken keresztül jönnek az országba?talán még útba is igazítják őket hogy merre menjenek.
2015. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem voltam katona beismerem, én azt hittem ami ezeken a képeken van az egy magyar katona teljes felszerelésben.
2015. szept. 12. 15:03
 5/12 A kérdező kommentje:
szerintem amugy nem fognak meg ijedni ezek a jött mentek a fegyveres katonák láttán mer ahonnan jönnek mindenki fegyverrel járkál.
2015. szept. 12. 15:06
 6/12 A kérdező kommentje:

gumilövedéket viszont megengedhetnék nekik hogy használják, ha már a foci meccsek után a magyar emberek tudják fenyegetni velük akkor ezeket miért nem.

kiváncsi lennék hogy ha mi menekülnénk az ö országukba mit csinálnának kb ott ütnének ahol tudnak.

2015. szept. 12. 15:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásod már felér egy hazaárulással.
2015. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
angliában élek ugy hogy ennyi belefér a helyesirás hibákba
2015. szept. 12. 15:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezek, világ életben így volt ez a honvédségben. A sorkatonáknak sem volt választék meg nem kérdezték hogy "vasalva szeretné uram?" Hanem ez volt: "jó lesz ez magának használja, ne pofázzon". Amúgy nem tudom miért a ruházaton vagy kiakadva, az ember a cél. Az embert nézd. Azt hogy ők azok akik. Amúgy szar állapotban van a hadsereg, de ez nem új hír.
2015. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Újabb amerikai filmeken szocializálódott kérdező. Aki azt várja, hogy olyan amcsi hadsereges hollywoodi felvonulás legyen rohamsisakkal, menetfelszereléssel a hátán, meg 10 különböző protektorral meg high-tech m4-essel.


De ez nem amerika, itt a fű is máshogy nő.


A kérdező ilyet szeretne látni:


[link]

2015. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!