Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » [BEVÁNDORLÓ-MIGRÁNS KÉRDÉS]...

[BEVÁNDORLÓ-MIGRÁNS KÉRDÉS] Miért félnek sokan a Muzulmán vallásúaktól? Mikor Magyarországon már régóta van közösségük és nincs velük "gond".

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Nézd meg hogyan viselkednek!


Ha nem tetszik nekik valami egyből követelőznek és terrorizálnak.


+ Szociológiai tanulmányok szerint 80%-uk és leszármazottaik sem képesek integrálódni az európai kultúrába. Újabb cigányságot veszünk a nyakunkba.

2015. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom mas hogy van vele, en nem a vallasuk miatt "felek" a migransoktol, hanem amiatt ahogy viselkednek, amiatt amit a hataron muveltek, es amiatt hogy lathatoan semmibeveszik a torvenyeket. Amiatt, hogy keres helyett koveteloznek.

Egyebkent a "felek" nem jo szo, nem felek tole, csak nem akarom oket itt latni.


Persze lehet hogy ez nem mindegyikukre igaz, de sajnos ezek a hangadok, es miattuk jon letre az egesz csoporttal szemben ellenseges hangulat.

2015. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Ahol többen lesznek ott sharia/ no go zonek alakulnak, ahol ha alkoholt iszol jobb esetben szétvernek, sharia törvényre hivatkozva. Itt elvekről van szó, szomorú hogy vannak olyan területek Európában ahova nem mehetsz be a muszlimok miatt.
2015. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Migránsok követelőznek, lázadoznak, szemetelnek. Nem kellenek ide.
2015. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 intrepid ***** válasza:
39%

" Mikor Magyarországon már régóta van közösségük és nincs velük "gond"."

Most nagyon kissebbségben vannak, az állampolgárságukkal is még "rezeg a léc", tehát kussban vannak. Ha többen lennének, kinyílna a csipájuk.

2015. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Egy német iskolában már betiltották a miniszoknyát, mert szegény migránsoknak nem tetszik, mert náluk ez nem így megy. Én tiszteletben tartom az ő vallásukat meg a törvényeiket, de akkor cserébe ők is tartsák tiszteletben a miénket. Vegyék tudomásul, hogy itt nem takargatják magukat a nők, alkoholt isznak az emberek, TV-t néznek és zenét hallgatnak. Ha nem tetszik vissza lehet menni, senki sem kérte őket, hogy jöjjenek. Ha én menekült lennék behúznám fülem farkam és örülnék, hogy ellátnak és nem rugdosnak vissza oda ahonnan elmenekültem. Különben sem értek egyet azzal, hogy fogják magukat és elmennek máshova, rátelepednek más nyakára. Ha rendetlenség van a házamban én sem megyek át a szomszédhoz, hogy na mostantól én itt lakom, ha tetszik neked ha nem.
2015. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Jelenleg kb. 10000 muszlim él Magyarországon. Soha nem balhéztak, csendben megvoltak, imádkoztak a mecseteikben (Magyarországon több mint 10 mecset van). És ez most sincs másképpen, nem mondják azt, hogy "minden keresztény rossz, dögöljenek meg". Szóval lehet békésen is csinálni az iszlámot.

Én alapvetően szeretem a muszlim embereket, kulturát, építészetet, viszont:

- valahogy mindig követelőzők, ha nem úgy van valami ami a vallásuknak nem megfelelő, akkor hangosak, követelőznek (tisztelet a kivételnek)

- nagyon összetartóak, így ha egyet megütnek, akkor több százan kelnek a védelmére (ez nem baj. Nekik)

- nem feltétlenül toleránsak más vallásúakkal

- a vallásuk nem csak egy vallás, mint a kereszténység, hanem egy állami, politikai eszme is

- a szemet szemért elvet alkalmazzák, nem úgy mint a kereszténység "ha megütik az egyik arcod, fordítsd oda a másik orcádat is". A muszlimok nem csinálnak ilyet, hanem visszaütnek.

2015. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Abszolút nem szabad tolerálni a szokásaikat ha egyszer Európában vagyunk. Remélem a Jobbik sosem kerül hatalomra ők szimpatizálnak egyedül ezzel a vallással más nem hálistennek.
2015. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
A vallásukkal semmi gond nincs, ellenben minden mással van.
2015. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Más egy itt szocializálódott muszlim, és más egy ott.

Van különbség ember és ember között, de gondolj bele, ha csak a 10%-a szélsőségesen fundamentalista gondolkodású. (És akkor még nagyon alacsony számot becsültünk.)

2015. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!