Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a professzor...

Szerintetek ez a professzor jól látja a helyzetet?

Figyelt kérdés

Kedves Barátaim!

Pattanásig feszült a helyzet! Amerika fegyvereket küld

Romániába és Lengyelországba, Putyin már beígérte, ha ez megtörténik, erre a két országra támad. S közben tömegesen jönnek a menekültnek álcázott néger stb. katonák Európába.

Természetesen vegyítve buta áldozatokkal, akik az egészből semmit nem látnak. A FB-n nagyon jó cikkek jelennek meg! Európa, az európai kultúra, a kétezer éves civilizációnk, a kereszténység nagy veszélyben van!

Ébredjenek! Per pillanat nem kapukat kell nyitni, hanem védekezni kell! Háborús helyzet van! Migránsoknak álcázott katonák támadták meg Európát! Csak idő kérdése és ez kiderül!

Ahogy Nógrádi György szakértő mondja, ez csak a kezdet!

EMBEREK, HONFITÁRSAK, MAGYAROK! KÉREM GONDOLKOZZATOK!

1. KÉRDEZNÉM, KIK EZEK A ZÖMÉBEN 16, 18-40 ÉV KÖZÖTTI, 90%-BAN FÉRFIAK, AKIK "VÉGIGGYALOGOLTÁK, ÉHEN SZOMJAN" A FÉL

VILÁGOT ÉS ITT VANNAK? HOL A CSALÁDJUK? HOL VANNAK A FELESÉGEIK, HOL VANNAK A GYERMEKEIK, HOL VAN AZ ÉDES-ANYJUK, AZ ÉDESAPJUK, HOL VAN A ROKONSÁGUK? HA OTT HÁBORÚ VAN, AKKOR AZOKAT GOND NÉLKÜL

OTTHAGYTÁK? MIÉRT, HOGYAN?

2. MIBŐL VAN PÉNZÜK IDÁIG ELJÖNNI? MEGSPÓRÓLTÁK? ERRE GYŰJTÖTTEK ÉVEK ÓTA OTT, AHOL ENNI SINCS MIT, ÁLLÍTÓLAG?

3. HA HÁBORÚ VAN, AKKOR EZEK AZ "ÉLETERŐS" FÉRFIAK MIÉRT NEM HARCOLNAK? ELVILEG VAN KI ELLEN, MERT MENEKÜLNEK VALAKIK ELŐL?

NEMDE? EZ A HAZA-SZERETET, EZ A FELELŐSSÉG?

4. HAZAFIAK EZEK? NEM ÉRDEKEL, HOGY POLGÁRHÁBORÚ VAGY TÖRZSI KONFLIKTUS VAN A HAZÁJÁBAN, MENJEN HAZA ÉS HARCOLJON A

CSALÁDJÁÉRT, A BECSÜLETÉÉRT... AZÉRT NEM SZÉGYEN VAGY IGEN?

5. HOL A "HAZA BECSÜLETE..." VAGY "DRÁGÁBB A RONGY ÉLETE", HOGY A NEMZETI DAL TÖBBI RÉSZLETÉT NE IS IDÉZZEM!

6. NE ITT LENGESSÉK A ZÁSZLÓT, A TRANSZPARENSEIKET, NE ITT HADONÁSSZANAK A KÉSEKKEL, BOTOKKAL, MACHETEKKEL, NE ITT DOBÁLJÁK KŐVEL A RENDŐRÖKET, A KIRAKATOKAT, HANEM OTT, AHOL AZ IGAZI

ELLENSÉG VAN!!

7. NEM ÉN VAGYOK AZ ELLENSÉG, NEM TE, MAGYAR HONFITÁRSAM - NEM ÉRDEKEL, HOGY MI A PÁRTÁLLÁSOD -, HANEM MINDENKI KÜZDJÖN MEG AZ IGAZÁÉRT, DE JÓ HELYEN, AHOL ELSZENVEDTE A SÉRELMEKET. NEM

ÉN, VAGY TE GYÚJTOTTAM FEL A HÁZÁT!

8. ÉS NE NYÚLJANAK AZ ÉN ORSZÁGOMHOZ, AZ ÉN CSALÁDOMHOZ, AZ ÉN JAVAIMHOZ. MINT AHOGY EZ MÁR SOK HELYEN MEGTÖRTÉNT!! EZEK NEMSOKÁRA SZERVEZKEDNI FOGNAK, SZEREZNEK FEGYVERT ÉS.

9. KEDVES EURÓPA, KEDVES EU., KEDVES MAGYARORSZÁG, KEDVES HONFITÁRSAK ... ÉBRESZTŐ!

ITT NAGY BAJ LESZ!

EZT MOST DRASZTIKUSAN MEG KELL ÁLLÍTANI. DRASZTIKUSAN, AZTÁN LEHET TÖKÖLNI, HOGY HOGYAN TOVÁBB, DE MOST DRASZTIKUS, AZONNALI

LÉPÉSEK KELLENEK, MÍG VÉR NEM FOLYIK ITTHON...

Dr. Paulin Ferenc

professzor emeritus

a Magyar Tudományos Akadémia doktora



2015. szept. 22. 12:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Miért írt csupa nagy betűvel? Fogyatékos?!
2015. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

nem mondom hogy van amiben nincs igaza, de azért túlzásokba esett egy kicsit.

ez inkább egy erősen szélsőjobboldali nacionalista ember szavainak tűnnek, mint egy professzoré...

2015. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szegény ha tudná miket írogatnak a nevében :)
2015. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem elég csak a hamradik sorig eljutni, hogy látni lehjet mennyire szüklátokörü, kanappé harcos aki ezt írta.

" S közben tömegesen jönnek a menekültnek álcázott néger stb. katonák Európába."

A legjobban a néger stb. katona tetszik. hahah, ha valaki néger akkor menelütnek álcazott.


Ha rákeresel a professzor nevére, akkor meglátod, hogy habár létezik ez a professzor de ö nögyógyász.


és egy értelemes profeszor nem fog ilyen közleményt kitenni. Még akkor sem ha lenne alapja.

2015. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász...ez jó!😃😃 facebookon osztotta meg 2 ismerősöm az írást.
2015. szept. 22. 13:08
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Ő egy szülész-nőgyógyász professzor.
2015. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

AZONNALI LÉPÉSEK KELLENEK, MÍG VÉR NEM FOLYIK ITTHON...

Ez egy vámpír pusztába kiáltott szavai.

1.ÉDES-ANYJUK helyesen: édesanyjuk

2.most a fickók jönnek, és ha előkészítették a terepet - hozzák a 6-8 fős famíliát.

2015. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ilyen fészbúkos profoknak nem hiszek, de Nógrádi ugyanezen állásponton van, és neki elhiszem.
2015. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
[Caps Lock = Igazság növelő szer]
2015. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

rákerestem erre az emberre.

kiadott néhány találatot, közöttük néhány erősen hittérítő oldalon is fent volt ez az írás ami a kérdésben szerepel.

nem hinném hogy ez bármilyen valós professzorhoz lehetne köthető.

mint írtam inkább egy szélsőjobboldali túlbuzgó nacionalista hozta össze az irományt, és futtatta professzor név alatt.

mellesleg a névre (Dr. Paulin Ferenc) keresés közben a google találatok között ezt találtam alul:


"Előfordulhat, hogy egyes találatokat az európai uniós adatvédelmi törvény értelmében eltávolítottunk."


gondolom nem véletlenül...

2015. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!