Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titkosszolgálatnál dolgozni,...

Titkosszolgálatnál dolgozni, mint IT szakember?

Figyelt kérdés

Mérnökinformatikus diplomával szerintetek milyen lehet az Alkotmányvédelmi Hivatalnál, vagy az Információs Hivatalnál dolgozni? Itt most nem arra gondolok, hogy kapok egy fegyvert meg egy jelvényt, amivel bármit megtehetek és a családom elől is titkolnom kell, mivel foglalkozom, mert ez a film kategória!


Ilyen helyen dolgozni manapság már nem olyan lehetetlen dolog, mert ha jól tudom, pár éve még rendszeresen toboroztak egyetemistákat + állásbörzékre is kimentek.


A munka szerintem érdekes lehet + ilyen helyen azért gondolom nem a szimpla közalkalmazotti bértáblát kapja az ember.



2015. nov. 12. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Igazából bárki bekerülhet, ahogy néztem nincsenek a jelentkezésnél különösebb megkötések. Add be az önéletrajzodat, nem veszítesz vele semmit.


Mondjuk azért egy etikus hacker papír jól mutatna. (Óbudai Egyetem) illetve két nyelv tökéletes ismerete. (az angol vagy német alap, enélkül szóba sem állnak veled)

2015. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem többet kapnál, ha egy bankban csinálnád ugyanezt.
2015. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hupsz, azt lehagytam, hogy nem tervezem, hogy ilyen helyen dolgozzak, főleg Magyarországon, ahol az érdemi munka mellett valószínűleg az épp kormányon lévő pártot kellene szolgálni, csak érdekelt, vajon milyen lehet?


1-es, amúgy még nincsen meg a diplomám, de egy etikus hacker képzésen én is erősen gondolkodom, a 2 nyelv ismerete meg a mai világban szerintem alap.

2015. nov. 12. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Sok sikert! Komolyan!

2015. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

"főleg Magyarországon, ahol az érdemi munka mellett valószínűleg az épp kormányon lévő pártot kellene szolgálni"


Pff... grat...


Írd már le légyszíves, wannabe hekkerkém, szted melyik az a szuper ország ahol ez nem így működik. Remélem Burkina Faso-t írod. Mert ha nyugati országot, netalántán az USÁt mondanád ki kéne h röhögjünk.


Ha ezzel nem tudsz azonosulni, jobb ha nem mész állami szervezethez/céghez stb. Ez a világon mindenhol így működik. És elárulom, nyugaton nálunk sokal durvábban csinálják. Többek között pl. ellenük kell fellépni az ilyen szervezeteknek, amikor titkos anyagokat gyűjtenek Magyarországról ill. magyar belpolitikába próbál beavatkozni a nyugati háttérhatalom.

2015. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!