Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek Isabel Bowdery...

Szerintetek Isabel Bowdery tényleg ott volt a Bataclan-ban? (aki állítólag egy órán keresztül halottnak tettette magát)

Figyelt kérdés
Az eredeti posztot én még olvastam Facebookon, meg sem kérdőjeleztem, hogy igaz-e, de azóta az a profil a bejegyzéssel együtt eltűnt fb-ről. Azóta egy új profilja van, 15én hozta létre és írta egy nyilvános posztban, hogy ott nem igazol vissza senkit, és csinált egy "Isobel" oldalt és kérte, hogy kedveljük, azóta posztolt magáról mosolygós-vigyorgós szelfiket, meg zenéket. Nem hiszem, hogy ő így viselkedne, meg hogy külön oldalt csinálna a "rajongóknak". Szerintem fake, de a youtube-on is van egy videó amin rajta van, a CNN készítette állítólag Isobel Bowdery-vel, de annyira színjátéknak tűnik, rengetegen dislike-olták is, hogy béna a színésznő.
2015. nov. 19. 21:03
 1/4 A kérdező kommentje:
*Isobel
2015. nov. 19. 21:09
 2/4 A kérdező kommentje:

ilyet ír pl: Selfie , for more Video and Photo of me go to my fan page: Isobel


ez annyira abszurdnak hangzik...

2015. nov. 19. 21:10
 3/4 Salamon Bálint ***** válasza:

Mitől vagy olyan biztos, hogy nem egy fake fan page?


[link]

2015. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok benne biztos, csak az egyetlen Isobel Bowdery-s profilon írta a nő h ezt likeoljuk. Tehát vagy ő az, vagy az "eredeti" Isobel töröte a profilját és helyette lett egy fake mert valaki csinált. Nem tudom...
2015. nov. 19. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!