Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most én reagálom túl ezt az...

Most én reagálom túl ezt az egész terrortámadást vagy tényleg ilyen vészes a helyzet?

Figyelt kérdés

Én nem tudom...de amióta robbantottak Párizsban,én rendesen félek.

Persze reálisan belegondolva,én egy viszonylag pici Magyarországi városban lakom,de mégis..Ki tudhatja,hogy legközelebb hol robbantanak??

Hisz állitólag a holnapi napra az ISIS-nek Indonézia is az egyik célpont.

Pedig aztán Indonéziának nem hinném hogy túl sok köze van a dolgokhoz.

Ez alapján akár itt is robbanthatnak..

Én csak abba félek belegondolni,hogy karácsonykor mennyi támadás lesz szerte Európában..

Irtó félelmetes ez az egész

Ti mit gondoltok?


[link]


2015. nov. 21. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Ahh, ne is mondd. Én Münchenben élek, de már komolyan elgondolkodtunk azon, hogy húzunk haza (vagyis a párom szüleihez) Oroszországba, ott nem mernek csak úgy robbantgatni. Rendesen rettegek a metrón, a vasútállomáson munkába menet. Egyelőre egy kisvárosba költöztünk át, itt keresek új munkát, de mint írtam, tervezünk eltűnni még az országból is.

Mi is Bécsbe készültünk Karácsonyra, de már az is kockázatos, hogy egyáltalán a lakásból kitesszük-e a lábunk az ünnepek alatt.

2015. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
nem kockázatost akartam írni, hanem bizonytalant
2015. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hmm... teljesen megértelek!

Bécsbe mi is készültünk az adventi vásárra, de én igy,ebben a helyzetben oda biztosan nem megyek.

Szerintem hatalmas a valószinűsége annak,hogy ott robbantás lesz karácsonyig,és nem kockáztatom meg...

De félreértés ne essék,én nem az a fajta vagyok aki ki sem meri tenni a lábát az utcára mert retteg a terroristáktól, csak próbálom reálisan kezelni a dolgokat,és úgy gondolom hogy ebbe pl egy Bécsi aventi vásár nem fér bele a jelen körülmények között..

2015. nov. 21. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
A barátaink hívtak egy kisvárosba hozzájuk (Rosenheim), fél óra vonattal, 20-án mennénk, de lehet, még oda se, mert rettegek, hogy addig a 10 percig, amíg a vonatot várjuk, levegőbe repítik az egész állomást, mert 20. ugye közel van már a szentestéhez..ajj, de így meg nem lehet élni
2015. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem irogatok magamnak választ.

Nem 15 éves vagyok,hogy ezzel szórakozzak

2015. nov. 21. 23:18
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Túlreagálod.


Én sokkal jobban félek attól, hogy kigyullad a 2-es metró, minthogy felrobbantják.

2015. nov. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Te reagálod túl. Ez az egész egy one hit wonder volt. Nem hiszem, hogy mostanában lenne hasonló akciójuk. Ami a médiában és úgy általában a politikában megy, az szimplán pánikkeltés, amit az olyanok mint te (ha nem kamu a kérdés) simán bekajálnak.


Gyakorlatilag karácsonyra szerintem az ISIS mint szervezet meg fog szűnni; szóval nem hinném, hogy félni kéne tőlük. Nagyobb az esélye annak, hogy egy magyar kisebbségi kirabol az utcán és esetleg megkésel. Ha pedig ettől nem rettegtél eddig, akkor a muszlimoktól főleg nem kéne, akikből alig van itthon.

2015. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én aggódok kicsit, hogy ne öljenek meg több ártatlan embert. De nem félek, mert Mo-t nem fenyegeti szerintem veszély.

Minden nap ezen görcsölni meg felesleges. Majd lesz valami, te úgysem tudsz tenni semmit...sajnos.

2015. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egyik túlreagálós válasz 100%, a másik 0%. Aha, értem. :D
2015. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elérték amit akartak, félsz!
2015. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!