Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kölni rendőrség mit csinált...

A kölni rendőrség mit csinált 2015. december 31-én?

Figyelt kérdés

Egész nap nyomták, hogy terrorveszély miatt fokozott a készültség, aztán erre több száz félkegyelmű minden különösebb ellenállás nélkül lazán garázdálkodott, volt, akit meg is erőszakoltak.

Sőt, volt olyan rendőrnő, akinek szintén benyúltak a nadrágjába.

A legjobb pedig, hogy senki nem lett előállítva.

Ennyire töketlen a német rendőrség?



2016. jan. 5. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Milyen jogon felkegyelmu-zol le itt idegen embereket akiket nem ismersz?
2016. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Ennyire dübörög arrafelé a polkorrektség. A legnevetségesebb az egészben az, hogy még meg is próbálták elhallgatni.


Szánalom és ez még csak a kezdet. Hol vannak már a pár hónappal ezelőtti migránsmosdató cikkek és hozzászólások... hajaj.

2016. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
2: Amilyen jogon egy csomó migráncs zaklatta a fehér őslakosokat és nem csak Kölnben.
2016. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért az elég szánalmas, hogy egy rendőrnőt is molesztáltak, aztán nem történik semmi.
2016. jan. 5. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Ma hallgattam a rádiót, előálítottak embereket, 60 ügy van folyamatban, és sorba érkeznek még a bejelentések.

A pofátlanság, hogy először a média 40-50 emberről beszélt, próbálták elhallgatni. Majd amikor nem lehetett akkor már 2000, de mára a hivatalos 1000 észak afrikai származású.


Közben hamburgból is jelentenek hasonló eseteket, de a majom hamburgi polgármesternő azt mondja hogy nincsenek információk róla hogy migráncsok lennének köztük. (gondolom akkor észak afrikai ária németek lehettek)


És végül egy cikk aki tud németől:

[link]

2016. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
21:46 én sem értem mit képzel magáról ez a kérdező. Hiszen csak saját kultúrájuk szerint próbálták meg az újévet köszönteni. Ez teljesen természetes, nem értem ezt a nagy felháborodást.
2016. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

"Ennyire töketlen a német rendőrség?"


Igen. Próbálták volna ezt Moszkvában megcsinálni Abdulék...

2016. jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2016. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!