Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én tartom kicsit érdekesn...

Csak én tartom kicsit érdekesnek a médiát reklámtéren?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt egy mesecsatornán maradt a TV. Igazából ezzel nincs is gond, de mikor a reklám következett az már picit fura volt.

Minimaxról van amúgy szó, de oda miért raknak be ilyen reklámokat?

Hüvelytabletta a hüvelygomba ellen, fogyókúrás kiegészítő tabletta, autóreklám.


Két tekintetben is elég nagy gond ilyen helyen:


1. Lehet, hogy a gyerekeknek még nem igazán ilyesmit kéne látniuk, az másodlagos, hogy sokszor a felnőtteknek szóló csatornákon, is kellemes mikor vacsoraidőben bedobnak egy hüvelygombás reklámot, de az megint más tészta, viszont itt a gyerekeknek tényleg ez kell? Akik kialakítják a reklámokat, nem képesek arra, hogy legalább ne egy gyerekcsatornára pakolják be?


2. Célközönséget nem igazán fog találni, arányok tekintetében szerintem nem sok felnőtt fogja a gyerekeknek szóló csatornával tölteni az idejét. Ellenben ha annyira reklám, mért nem tesznek be gyerekjátékokról reklámokat, akkor még lehet pont a célközönségnek is szólnának...



2016. febr. 1. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A csatorna reklámfelelőseit gondolom nem érdekli, csak fizessenek nekik a reklámért.

Itt az igazán hülye az, aki a Minimaxot kéri fel a hüvelygomba-gyógyszer reklámozására.

2016. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztos célközönség, felmérés nélkül aligha nyomatnak milliókért reklámot. Rengeteg anyuka nézi a gyerekével a tévét, így az nekik szól.
2016. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!