Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy fogja érinteni az emberis...

Hogy fogja érinteni az emberiséget, ha esetlegesen felbukkan egy intelligens létforma?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az eset például nagyon elgondolkodtató.

valószínűleg tényleg megtörtént, ugyanis már rengeteg helyen találkoztam vele, angol nyelvű oldalakon is sokat olvastam róla, ráadásul nem hiszem, hogy egy pap ilyenekről fantáziálna.

Itt konkrétan integetett neki az egyik lény. Vajon mik lehetnek ezek? Földönkívüliek vagy talán időutazók a jövőből?


2016. márc. 30. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ezen hatalmasat nevettem. Pont egy pap ne fantáziálna? Az egész vallása egy büdös nagy fantáziaszülemény. Aki meg egy ilyen megrendezett kamu videót beszop az szintén nem komplett.
2016. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:

- - Találkoztam egy idegennel 2 évad 5 6 - -


Szerinted egy sci-fi sorozaton kívül mi a jó fene lehetne még???

Ha ennyire komolyan veszed, inkább ne nézz ilyen filmeket.

2016. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1


Egy papnak mi érdeke lenne földönkívüliekről tenni tanúbizonyságot, amikor ez éppen a saját hitét cáfolja?

Ráadásul leírtam a kérdésben, hogy ezzel a sztorival rengeteg helyen találkozni, sokan elemezték már és könnyen lehet benne valami.

2016. márc. 30. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ember, ha nagyon unatkoznék 2 óra alatt csinálhatnék neked 20 angol oldalt, ahová akármit kiírhatnék. Utána te forráskritika nélkül bekajálnád?


Ez meg csak egy kamu dokumentum film, ezer meg ezer ilyen van, ezek szerint létezik a kis hableány, a jeti, Elvis még mindig él, Jézus rocksztár volt, a föld alatt meg gyíkemberek élnek.


Ha ragaszkodsz ehhez a baromsághoz, akkor menj az ezotéria kategóriában. Ha komolyan érdekelne, hogy egyes válaszolók magánvéleménye szerint egy esetleges idegen faj megjelenése hogy s mint hatna a Föld országainak politikájára, akkor meg azt kérdezd és ne röhögtess minket.

2016. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy papnak mégis miért cáfolná a hitét egy földönkívüli? Elintézi azzal hogy az is Isten teremtménye és kész. Ha meg szerinted egy sztori igaz csak azért mert sok helyen találkozni vele, akkor remélem a mikulásban és a fogtündérben is hiszel.
2016. márc. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Shai-Hulud ***** válasza:

"Hogy fogja érinteni az emberiséget, ha esetlegesen felbukkan egy intelligens létforma?"


Nem értem a kérdést. Már évekkel ezelőtt felbukkantam!

2016. márc. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!