Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha visszaállítják a vasárnapi...

Opened paradise kérdése:

Ha visszaállítják a vasárnapi nyitvatartást, akkor azt is eltörlik, hogy nem lehet éjjel nappal nyitvatartó hiper?

Figyelt kérdés
Mert az előbbit emelik ki mindig és utóbbiról nem igazán hallani. Vagy csak én nekem nem sikerült...
2016. ápr. 11. 21:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az önkormányzatok dönthetik el, engedik-e az éjszakai nyitva tartást.
2016. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%
Mièrt? Most màr a heti 7 nap sem elég? Èjjel is vàsàrolni akarsz?
2016. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Rogán ezt mondta, a 2015 március 15-ei előtti állapot áll helyre, tehát igen, ha valamelyik üzletlánc ki akar nyitni éjszakára, az ezek szerint, ha tartja magát a kormány és az országgyűlés az ígéretéhez, kinyithat.
2016. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Shai-Hulud ***** válasza:
95%

"Èjjel is vàsàrolni akarsz?"

Nem. Én például eladóként éjszakai műszakpótlékot szeretnék.

Tudod, nekem jól jönne a pótlék a fizetésem mellé.

2016. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ha hétközben dolgozom és ha tovább vagyok,hazaérek,megfürdök,nincs otthon kaja és elmúlt 10,akkor aznap nem eszem,reggel meg megint megyek. Szombaton úgy vásárolnak az emberek,mintha az apokalipszisre készülnének. Valamint igen,utálom,hogy tömeg van,sor van. Én szerettem éjszaka vásárolni. Akikkel beszéltem és olyankor dolgoztak,szerették,mert 1. Több pénz járt érte, 2. Így szabad volt a napjuk.

És azt se tudom,minek írom ezt le,hisz itt én vagyok a kérdező,csak az érdekel,hogy mi a válasz,nem pedig az,hogy valaki bele akar kötni egy vadidegenbe a neten:D

2016. ápr. 11. 22:07
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
Van egy rossz hírem, mert az éjjeli és a vasárnapi pótlék sem létezik már a Fidesz óta.
2016. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azt hallottam,hogy vasárnapra 100%-os bérpótlékot akarnak adni (jelentsen ez bármit is náluk),de az éjjeli műszakról itt (sem) nem esett szó.
2016. ápr. 11. 22:21
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

# 7/7 Időpont ma 22:21


Ó, nagy kegyesen visszaadják, amit elvettek? De jó, akkor ez megint jön majd mint propaganda.

2016. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy nincs otthon kaja? Egy kis felkèszülèssel jól előre össze lehet állìtani a heti menüket, alapanyagokèrt elèg heti 1x boltba menni. Ez lenne a termèszetes, nem pedig minden egyes fej hagymáèrt boltba rohangàlni. Soha nem tudom az ilyen embereket megerteni, hogyan tudnak ìgy èlni, ilyen tervezetlenül, bele a vilàgba.
2016. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel ki hogyan van. Mi, előszeretettel 1 és hajnal 3 óra körül szeretünk vásárolni. Nincs tömeg, nyugi van.
2016. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!