Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Félelmet kelt bennem a kukások...

Félelmet kelt bennem a kukások sárga mellénye. Mindig a szörnyű nácikra emlékeztet, és hogy mennyi kegyetlenséget követtek el. Be lehet valahogyan tiltani?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
A hatosztályos, önmagukat viccesnek képzelő provokátorokat kellene betiltani. Majd ha a kukások lemennek valahova tiltakozni a szelektívhulladékgyűjtő bűnözés ellen, és kiderül, hogy valaki olyan követett el bűncselekményt, aki nem így szedi össze a szemetet, akkor lehet pattogni. Majd ha a kukások kijelentik, hogy ugyan képzettségük és szakértelmük nincs, de ők mától kezdve mind urológusok, és készíttetnek maguknak urológus feliratú pólót, akkor lehet hogy jogos lesz a betiltásuk.
2010. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tényleg félek tőlük, de ha te nem hiszed az engem nem érdekel
2010. ápr. 6. 17:31
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Bennem azért keltenek félelmet mert nagyrészük cigány. És mindig azt hiszem amikor jönnek hogy jött értem a Roma Gárda a begyűjtőautóval.
2010. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

"Bennem azért keltenek félelmet mert nagyrészük cigány. És mindig azt hiszem amikor jönnek hogy jött értem a Roma Gárda a begyűjtőautóval."


Dolgozik a cigány és még pofázol, fulladnál bele a szemetedbe...

2010. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
sárga mellény --> sárga csillag --> Holokauszt
2010. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

És az a legroszabb az egészben, hogy ez a félelem tovább öröklődik az utódokra is!!!!

Aki németjuhász kutyát tart, azt meg le kéne lőni! Adolf is németjuhászt tartott! És aki ma azt tart, az biztos nem véletlenül tart olyat!

Csatlakozzatok a G.E.C.I.-hez! (Germán Ellenes Cigány Intézet)

2010. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Egyebkent erröl van szo, hogy ma Magyarorszagon csak a ciganyok felhetnek... ha mas fel teszem azt a sarga kukas mellenytöl az mar rögtön guny targya lesz. Gyüjts alairast elsö körben, en melletted vagyok!!!!
2010. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

" ma Magyarorszagon csak a ciganyok felhetnek"


szerintem a kérdező nem a cigókra, hanem a zsidókra gondolt, akik nemrég álltak elő azzal a hülyeséggel, hogy a koncentrációs táborban átélt félelmeik a gyerekeikre is öröklődtek

2010. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

21:39

Kollektív tudattalan biztosan idegen fogalom számodra.

2010. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én a postásoktól félek. Az az egyenruha...
2010. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!