Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tudom, hogy furcsa kérdés de:...

Tudom, hogy furcsa kérdés de: Sorban állhatok én is ingyenes ételosztáson, ha nem vagyok hajléktalan? Nem fognak kinézni belémkötni, megverni az ott sorban állók?

Figyelt kérdés

Láttam tegnap ingyenes ételosztást, ami pont "kapóra" jött volna, mert nagyon éhes voltam.

De nem mertem oda menni, mert féltem, hogy esetleg belémkötnek.

Szerintetek? Ehetek én is?

Vagy ez csak "hajléktalan kinézetűeknek" jár?

Nem akarok balhét, hogy mit keresek ott...


2016. ápr. 26. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak igazoltatni, ha szukseged van ra, allj sorba.

Eleve egy eloitelet a hajlektalanokrol hogy "latszik" rajtuk. Nem mindegyiken latszik, van amelyik igenyes, ad magara, tud nehany helyet ahol le tud zuhanyozni, ruhat valtani, es meg nem mondanad rola hogy hajlektalan. Csak epp nincs penze lakasra, es a jelenlegi lakberekre.

2016. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt én értem, de nem is azzal van a bajom, hanem azzal, hogy sok volt ott a kissebbség is. Akik szatyrokkal mentek és el is pakoltak belőle...

Nem fognak belémkötni, hogy "megeszem a kajájukat"?


18 éves lány vagyok!

2016. ápr. 26. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak beléd kötni. Nyugodtan állj be és jó étvágyat!
2016. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan beállhatsz. Persze, jóval vaskosabb beszólásokat kell eltűrnöd, mint pl. egy szupermarketben... De egy jó gulyás mindent megér.
2016. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan ember szokott sorban állni az ilyen ételosztásoknál, aki nem hajléktalan - vannak munkanélküliek, kisnyugdíjasok stb., lakniuk még van hol, de az ingyen étel jól jön nekik. Nyugodtan beállhatsz közéjük, max. azért keltheted fel a figyelmüket, mert fiatal lány vagy.:)
2016. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg nem hajléktalan szokott ott sorban állni, ha éhes vagy, és rászorulsz, akkor nyugodtan állj sorba.
2016. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kérnek töled ott hajléktalan igazolványt. Ha ugy érzed, hogy rászorulsz erre az ételre te is, nyugodtan állj be a sorba.
2016. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én is azt hittem, hogy majd nyugdijasok, átlag emberek fognak a sorban állni, de sajnos nem. :(((

Magasan jól öltözött lettem volna oda, pedig én sem keresek sokat.

2016. ápr. 27. 04:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!