Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most minél több aranyat...

Most minél több aranyat nyernek az olimpikonok, annál többet fizetnek nekik az adófizetők pénzén? Vagy ezt egy másik kasszából fizetik ki?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 23:04
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
69%
Az olimpiai aranéremért ugyanaz jár,mint négy éve.Az persze nyilvánvaló,hogy minél több az aranyérem,annál magasabb a kifizetendő összeg.Ennek ellenére,bár nem vagyok fideszes,én szurkolok,hogy minél több olimpiai bajnokunk legyen.Ahogy az EB-n sem tudtam a futballválogatott ellen szurkolni.Én már csak ilyen vagyok.
2016. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
a menekült olimpiai csapatnak ki fizeti?
2016. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Senki, amit a magyarok kapnak az is csak a magyar állam saját ötletének szüleménye, nem törvényszerű, hogy az országuktól is kapnak pénzt.
2016. aug. 7. 23:22
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
#2:Na,ez jó kérdés.Bár nem hinném,hogy túl sok menekült fog dobogóra állni.A szereplésük költségeit meg,akár a NOB is bevállalhatja.
2016. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
49%
Magyar olimpiai bizottság kapja a pénzt és nem az államtól. Hanem az Olimpiát szervezőktől. Ők meg szponzorokból, államoktól és az összes ország olimpiai bizottság által össze dobott pénzből.
2016. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
#3:Persze,nem törvényszerű,de azért sok más országban is "dívik",legfeljebb az összeg eltérő.
2016. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
2016. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
#5:Azért azt kétlem,hogy állami pénzek nem jutnak szerephez, amikor megállapítják az érmesek,helyezettek díjazását.Az olimpiai járadékról már nem is beszélve.
2016. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
Persze hogy az államtól kapja. Kimástól kapná. Ha az olimpiai bizottságtól kapná, akkor a világon mindenhol ugyanannyit kapnának. De nem a Magyarok több pénzt kapnak, mint azz amerikaiak például.
2016. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
55%
szinte mindegy, hogy honnan fizetik. Megérdemlik és hajrá Magyarország! :)
2016. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!