Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az "Az öreg zsidónak" kezdetű...

Az "Az öreg zsidónak" kezdetű dal antiszemita?

Figyelt kérdés
Hiszen azt állítja, hogy a zsidónak akkor van jó kedve, ha százforintos bankó van a zsebébe, tehát a dal szerint a zsidók pénzéhesek.

2016. aug. 11. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem.



"Hiszen azt állítja, hogy a zsidónak akkor van jó kedve, ha százforintos bankó van a zsebébe, tehát a dal szerint a zsidók pénzéhesek."


És valótlant állít?

2016. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Én is akkor vagyok boldog, ha pénz van a zsebemben és nem vagyok zsidó. Vagy akkor ti nem szoktatok örülni a pénznek?
2016. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Minek örüljek rajta. Havi élmilliót keresek, de ma is azt mondom, olyan jól még nem éltem mint mikor közmunkás voltam. Pedig akkor csak 65 ezret kaptam. Aki már pénznek is képes örülni az ritka primitív egy tróger.
2016. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" olyan jól még nem éltem mint mikor közmunkás voltam. Pedig akkor csak 65 ezret kaptam"


Ezt el is hiszem. Egész nap piálhattál, mégsem nem tűntél ki a többiből. :D

2016. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Minden antiszemita ami nem tetszik a zsidóknak vagy éppen okot adhat nagyobb célok eléréséhez. Ha te énekeled egy zsidó mellett az nem hiszem hogy zavarni fogja de ha haszna lehet belőle mert befolyásos ember vagy akkor antiszemitázni fog.

Most esetleg lepontozz a tett és védelem :)

2016. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pénzéhes mindenki, a zsidó különösen, ennyi.


A dal nem antiszemita.

2016. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!