Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobb lett volna az emberiségne...

Jobb lett volna az emberiségnek, ha a németek nyerik az I. vagy a II. világháborút?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 08:19
1 2 3
 1/21 hollófernyiges ***** válasza:
92%
Az emberiségnek az lett volna jó, ha a megélhetési migráns germánok nem verik szét a Római Birodalmat.
2016. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%

Épp most olvasok egy könyvet amiben le van írva, hogy mi volt a náci birodalom célja a győzelem után.

Nem lett volna jobb, sőt! Egyébként Magyarország a szemükben nem volt más csak szolganép.

2016. szept. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#2


Miért, mi volt a céljuk? A fejlődés?

A kérdés pedig nem a magyarokról szólt, hanem az emberiségről.

2016. szept. 2. 08:54
 4/21 anonim ***** válasza:
Ja a fejlődés, boldog dolog az a Lebensraum meg a többi. Szerintem azért járj be a középsulis óráidra.
2016. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4


Kezdjük azzal, hogy ha németekből több van, az nagyobb fejlődést is von magával.

2016. szept. 2. 09:22
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha nyernek az elsőben akkor a második már totál nem úgy alakul ahogy alakult. Akkor Hitler nem jut hatalomra meg akkor egészen más lenne a szituáció.
2016. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Miért is? A német valami különleges faj, amit ufók telepítettek ide valami kísérlet miatt, vagy mitől lett jobb egy német egy másik embernél?
2016. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7


Nézd meg mondjuk Németország fejlettségét és nézd meg például Oroszországét.

A németeknek sokkal kisebb területük van és mégis kétszer akkora a GDP-jük.

Akkor most képzeld el, hogy mire lenne képes egy olyan Németország, ami akkora, amekkorát Hitler tervezett.

2016. szept. 2. 09:32
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg Japán vagy Svájc GDP-jét, egy főre leosztva jobban állnak mint a németek, akkor legyenek mindenhol japánok vagy ez mégis milyen érvelés? De jelenleg szerintem még közel keleti ország is van, ahol jobb értékre jön ki a GDP akár terület akár emberre leosztva, bár nem tudom, területre hogy lehet gdp-t nézni.
2016. szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem a közgázon teccik tanulni ugye eltaláltam
2016. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!