Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki Erdelyi Karpat aljai...

Aki Erdelyi Karpat aljai magyar az mert nem koltozik Magyarorszagra?

Figyelt kérdés

Sokan irtak h "dejo lenne ha erdely visszakerülne" meg "100ev mulva lejar a trianoni szerzodes"

Namarmost mindenki tudja ilyen nem nagyon lesz de aki neg is ezert van oda nagyon az mert nem koltozik haza?

Igaz levagyunk maradva nyugattol meg a korrupcio az egekbe meg a fizuk se a legjobbak

De meg mindig jobb mint Romaniaba vagy Ukrajnaba.

Szoval ok is nyernenek es magyarorszagon is potolni tudnank a kivandorlast.



2016. dec. 15. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Te azt mi alapján döntötted el, hogy Romániát és Ukrajnát nagy kezdőbetűvel írod, Erdélyt és Magyarországot pedig kis kezdőbetűvel?
2016. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Valaszod van?

Nincs?

Akkor koszonom eszreveteledett de sajnos utolag mar nemtudom javitani

Lehet tovabb evickelni az internet fergetegeiben

Valaki akinek erdemleges kommentarja ha van azt szivesen varom es elolvasom

2016. dec. 15. 15:55
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

"Namarmost mindenki tudja ilyen nem nagyon lesz de aki neg is ezert van oda nagyon az mert nem koltozik haza? "


Mert nekik az az otthonuk.

2016. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ezt elfogadom h nekik az az otthonuk

De akkor mert kinozzak magukat avval a remennyel h ok mar pedig vissza kerulnek

Nem lenne jobb egy olyan orszagba ahol:

Mindenki 1nyelvet beszel mindenki magyar es nem kissebbsegkent vannak LEkezelve?

2016. dec. 15. 16:08
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Én sokkal jobban kedvelem az erdélyi tájakat. Egyetem után talál kiköltözök, de én imádom a hegyeket, dombokat és ezek nagyon hiányoznának. Gondolj kicsit bele: itt él minden jó ismerősünk, barátunk és furcsa lenne ha minden magyar az anyaországba költözne. Én nem siránkozok, hogy Romániában lakok, de a jövő is zéró erre.
2016. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
82%-os vagyok. Lehetetlen a mi századunkban, hogy mindenki csak 1 nyelvet beszéljen. Nálatok is vannak négerek, migránsok, cigányok, ázsiaiak.
2016. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm szlovákiai magyar és itt tanul Budapesten. Azt mondta, hogy itt sem olyan szuper a helyzet, mert sokszor meg azt kapja meg, hogy mit tud ő, aki Szlovákiából jött, fogalma sincs semmiről.
2016. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7es

Na az olyanok kussoljonak

Hatarontul ragadt testvert bantani undorito gyava dolog

Az olyanok egy pofont erdemelnenek

Semmi joga megkerdojelezni masiknak a tudasat

5/6os

De az osszes magyar jonne a roman baratok meg meglatogathatnak ugy mint ti oket

A ketto nem zarja ki egymast

2016. dec. 15. 16:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Ennyire nem egyszerű a dolog.


Ráadásul előjönne újra a "jön mind a 23 milla román eeee'venni a munkáááát", ha tömegesen akarnának ideköltözni.

2016. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Itthon a romanok mondjak hogy "koltozzek vissza" Magyarorszagra, a magyarok fele meg csipobol leromanoz, meg ugye jottem elvenni a munkat vagy eloskodni mert a legendak szerint tonnaszamra kapjuk a penzt...
2016. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!