Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon hány aláírást tudott...

Vajon hány aláírást tudott volna egy olyan mozgalom, amelyhez tartozók önkénteseket gyűjtöttek volna az olimpia előkészítéséhez?

Figyelt kérdés

Lehetett volna felajánlani fizikai munkát, különböző szakmunkákat, akár gyerekfelügyeletet, amíg a szülők önkéntes munkát végeznek, az olimpiáért. Akár egy-egy napra, hétvégéra, egy hétre vagy többre, stb.


Tudom, már semmit nem érne, ezt már mindenképpen buktuk, de tanulhatunk is belőle.



2017. febr. 19. 15:09
 1/5 szántóvető ***** válasza:
100%
azt nem tudom de azt igen hogy ezeket a személyeket ott verték volna agyon helyben.
2017. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De hát nem kellett volna aluljáróban ácsorogni, lehetett volna levelet is beküldeni, aláírva, vagy on-line, vagy bemenni egy irodába az olimpiai bizottság helyére.


Akár zárt fb csoportot is lehetett volna csinálni.


Különböző formában, különböző helyeken.


Ha támadásnak lettek volna kitéve, akkor arra van a rendőrség, hogy megvédje őket.

2017. febr. 19. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nem túl sokat.
2017. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem talán egy maroknyit. A többsége annak aki dolgozni képes és van hol megpróbálja megteremteni a kenyérre valót, ez elég sok időbe kerül. A maradék pár óráját megpróbálja a szerettei körében tölteni, tehát fizikálisan épp elég kimerült ahhoz, hogy ne önkénteskedjen ez ügyben. Persze más, ha ember élet forog kockán, akkor én is mennék (árvíz, erdőtűz), de olyan dologért, amikre milliárdokat költenek, míg mi két fizetésből 4-en toporgunk, addig nem!
2017. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem is annyira dolgozókra, hanem fiatalokra és nyugdíjasokra számítanék magam is.
2017. febr. 21. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!