Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktor miért b*zizta le...

Jeverezi kérdése:

Orbán Viktor miért b*zizta le Vonát? Fideszes vagyok és szeretem a polgári eszméket de ez sok!

Figyelt kérdés
Miért kellett ma azt mondania a miniszterelnöknek Vonának hogy férfi szoknya meg hasonlók? Ez nagyon nem tetszett úgy hogy Fideszes vagyok és vállom a polgári eszméket de sajnos ezzel nem csak a Vonát sértette meg Viktor hanem a lakosság a többi meleget is azaz a lakosság 5%-át!

2017. febr. 20. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
mert a libsik nyaldosták vona micsodáját
2017. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert ő ilyen. Jó, hogy az ország tönkretevése és 100 milliárdok ellopása neked még nem sok.
2017. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Mert Viktor erre képes, lejáratja a jobboldaliságot.
2017. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező,ne haragudj,hogy kötözködök,de a Fidesz mindent képvisel,csak a "polgárokat" nem(azért idézőjelezek,mert a polgári eszmék egy gyűjtőfogalom,amibe rengeteg politikai irányzat tartozik kedve a liberalizmussal,így megkockáztatom,hogy nem ezt szetted volna mondani)

Elég csak megnézni,hogy milyen hadjáratok mennek a pedagógusok,a lázadó egészségügyesek,jogászok,művészek(pl aki a Nemzetiben játszik azt nem lehet megszólaltatni állami médiában),az ellenzéki média,és a civilek ellen.

Sőt,meg lehet nézni,hogy milyen tényferdítések mennek az állami tv-ben,nekem anyukám pedagógus,úgyhogy testközelből néztem végig,hogy mi ment az iskolákban,gyakorlatilag,amit a köztv elmondott az üggyel kapcsolatban az 90%-ban hazugság volt,és nem mellesleg ezekkel a hazugságokkal lettek ingerelve az emberek a tanárok ellen...


Eszmékről meg főleg nem beszélnék úgy,hogy Orbán mindig attól függően váltogatta a nézeteit liberálisra vagy konzervatívra,hogy melyik volt ellenzékben.

Elég azt megnézni,hogy ő Soros ösztöndíjjal tanult kint liberális filozófiát,itthon meg mit prédikál.


Egyébként,hogy a kérdésre is válaszoljak,már a tanároknál kifejtettem,hogy a Fidesz mit művel.Egyszerűen csak az eszközeit akkor éppen Vonán próbálták ki nem sima civileken,de a Fidesz egyre undorítóbb és egyre több ilyen húzása van,ezen nem kell meglepődni.

Az emberek gyűlöletére építenek,csak jó célpontot kell találni.

2017. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Orbánt egyáltalán nem érdekli se a polgári értékrend, se a kereszténység, se a határon túli magyarság, csak megtéveszti, kihasználja azokat, akiknek fontosak ezek az eszmék. Gondolom, ezt se a felebaráti szeretet nevében mondta, mint ahogy a rengeteg lóvé lenyúlása sem önkéntes közvagyon megőrzése céljából történt. (A szöveget az első kerületi ingatlanmutyi kiborulása kapcsán sütötte el a fideszes polgármester.)
2017. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos ma ezzel lehet a legtöbb szavazót megnyerni.

Egyesek ezt "polgárinak" nevezik.

Én populistának hívom.


Lefogadom a fideszesek legalább fele nem is ért egyet azzal az értékrenddel,amit ők képviselnek,mármint a pártjuk,a lényeg,hogy a TÖBBSÉG szeresse őket.

A fideszben is vannak melegek,akiknek fontosabb a pénz,a saját megélhetésük,mint hogy bizonyos csoportokat felkaroljanak.


Jó taktikája van a fidesznek,de szerintem túlzottan elmentek egy olyan irányba,amivel nem sokáig lesznek hatalmon.

Túl magas a korrupció,de őket nem is érdekli az ország sorsa csak az,hogy még 4 évig ők irányítsanak.

2017. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha észreveszed folyton ugyanazok a témák.


Abortusz,melegek,bevándorlók,cigányok,folyton kell valami ellenségkép vagy téma,amiről csámcsoghatnak az emberek,közben meg dörzsölik a markukat.


Én csak pár éve követem jobban a politikai eseményeket,de azt vettem észre,hogy egy körforgás az egész.

2017. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha annyira szereted a polgári eszméket, akkor hol voltál az utóbbi 7 évben?
2017. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Mert Orbán egy köcsög.
2017. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Néhány előző nagyon jól leírta, ne várj ezektől nemes eszméket, gerincességet, jellemet, elveket, ezek velejéig populista, erkölcstelen szélkakasok. Szomorú, hogy a többség komolyan veszi a magyarkodásukat.
2017. febr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!