Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Több készpénzed van mint...

Több készpénzed van mint Orbán Viktornak? Neki elvileg 742ezer HUF számlapénze van, gazdagabb vagy nála?

Figyelt kérdés
[link]
2017. febr. 22. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Több pénzem van mint neki, de nem vagyok gazdagabb nála. Mert én a pénzért dolgozok, míg neki például bányája van, tehát mások dolgoznak az ő pénzéért.

A képen látható a lényeges különbség:

[link]

2017. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Ennyi megtakarítása kb annak van,aki olyan 1-2 éve dolgozhat és egy keveset félre tud tenni,picivel jobb a fizuja,mint az átlagnak.


Az egyik unokatesóm Németországban egyszerű éttermi mosogatóként tett ennyit félre 1 év alatt:D

2017. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jóval több pénzem van, de idén én is csak 740ezret fogok bevallani a NAV-nak.
2017. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Ááá... bizos ,hogy több van neki .

Meg persze befolyásos biztos ,hogy tudja szabályozni mit tudnak meg róla az emberek .

2017. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt el is hiszitek???? magyarorszagon forintba ennyi van neki elhiszem. de kinek van annyi esze hogy magyarorszagon forintba fogja a penzet tartani??? gondolkozzatok mar. euro dollar svajci frank valami kinti kulfoldi svajci bankba de meg inkabb aranyba van fektetve a javaresze. az ertekallo lesz mindig.
2017. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nekem nincs pénztáros lőrincem.
2017. febr. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, még ha igaz is lenne, hogy csak ennyi készpénze van(he-he), akkor sem lennék gazdagabb nála.
2017. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!