Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha a POLGÁRMESTE...

Mit tehetnék, ha a POLGÁRMESTER nem akar fogadni? Bejelentkeztem hozzá egy sürgősen megoldandó üggyel, és már hetek teltek el és nem hívtak fel.

Figyelt kérdés
Az a szokás, hogy nincs fix időpont, hanem a titkárnője telefonál, hogy mikor mehetek...Én érdeklődöm a titkárnőtől, a válasz pedig az, hogy majd felhívnak...

#polgármesteri-ügyfélfélfogadás
2017. febr. 23. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik faluban?... Én nem várnám a hívását :-)
2017. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogod oszt bemész. Ennyi.
2017. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden polgármesternek kötelező fogadónapot, vagy fogadóórát megjelölni, amikor a lakosság részéről biztosítania kell a lehetőséget személyes találkozásra, meghallgatásra. Hivatkozzál erre, ha a titkárnő terelni akar.
2017. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem faluban van, hanem Budapesten.Itt nincs fogadónap, hanem kérvényt kell benyújtani, és amikor ráér, akkor felhívnak telefonon. Előre le kell írni, milyen ügyben szeretnék vele beszélni és akkor odahívja azt az osztályvezetőt, és a jegyzőt, és az ügyintézőt.Csakhogy 2 hónap is eltelik, pedig ráírtam a kérvényre, hogy sürgős.
2017. febr. 24. 07:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden héten jelentkezz be, nehogy elfelejtsék. Biztos, hogy ezt az ügyedet csak a polgármester tudja megoldani személyesen? Esetleg a jegyző tudna segíteni?
2017. febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A jegyzőnőnél is voltam, ő most ment el szülni. A helyettese még nincs képben...de:Igazad van.- Most az alpolgármesterhez fogok bejelentkezni, és minden héten írok egy újabb beadványt.
2017. márc. 1. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!