Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az eurovizió miért ennyire...

Az eurovizió miért ennyire politika?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag tök mindegy ki mit énekel a lényeg hogy politikailag megfeleljen. Ezért nyert egy ukrán most egy cigány az előtt meg egy koncsita félig férfi félig nő. Gyakorlatilag vagy provokálni akarnak vagy lelki terrort alkalmazni nem tudom mire megy ki a játék erre lennék kíváncsi. Hogy miért ennyire politika az egész? A játék határok nélkül az jópofa volt. Viszont ott tényleg az nyert ugye aki tudta teljesíteni a fura feladazokat. Itt viszont a zsűri dönt teljesen szubjektíven vagyis inkább politikai utasításra.

A boggie féle dal ami ugye szintén politikai tartalmú volt meg ugye hátul végzett elvégre a nyugat politikáját népírtásait közbeavatkozásait firtatta. Egyből le lett szólva.


2017. febr. 23. 10:57
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
mire megy ki a ját€ miért ennyire korrupt politikai az egész eurovizio mit akarnak ezzel?
2017. febr. 23. 11:00
 2/23 anonim ***** válasza:
Manapság mi nem politika?
2017. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hát... jó kérdés...
2017. febr. 23. 11:08
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Engem azóta nem érdekel ez a bazári mulatság, mióta tőlünk Friderika indult és láttam a zsűrizést, az eredméyneket. Mindenki imádta, mondhatni osztatlan sikert aratott, még nyerhetett volna. A francba lepontozták a környező díszpéldány területelcsatoló országaink. Nem is szégyellték mennyire feltűnőek. Azóta nem nézem.
2017. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Semmire nem megy ki.

A zsűrinek ez a politikai meggyőződése és ezért ragaszkodnak hozzá ennyire.

2017. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy kb mindenben ott a politika.. szinte nem tudok olyan médiumot olyan felüleletet említeni amiben nincs. Még a természetfilmekben is ott van... kis túlzással

Mire jó ez a verseny mit akarnak ezzel a kiskirályok... mit reagáljon a nép

2017. febr. 23. 11:24
 7/23 A kérdező kommentje:
Semmire... hát nem úgy néz ki mert évek óta ez megy... valamit csak akarnak
2017. febr. 23. 11:25
 8/23 A kérdező kommentje:
Meg szerintem a zsűri a fülére kapja az utasítást hogy kit jutasson be... van egy ilyen gyanúm
2017. febr. 23. 11:26
 9/23 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nincs benne semmi politika, az meg téged minősít, hogy ilyen xarokat nézel, fogalmam sincs ki nyert mikor, vagy ki megy a magyarok közül, értelmes ember nem nézi ezt a műsort, baromi szinvonaltalan verseny.
2017. febr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy a cigany nem nyert, csak tovabbjutott magyarkent, a masik ketto meg konkretan megnyerte?
2017. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!