Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha több nő lenne vezető...

Ha több nő lenne vezető pozícióban a politikában akkor kevesebb volna a konfliktus a világban?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 16:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Vagy, még több.

A nők nagyon gonoszak,bosszúállók tudnak lenni.

2017. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

Vagy igen, vagy nem.

Békében jobb lenne, sok esetben. Háborúban szerintem kegyetlenebbek lennének.


Az, hogy több legyen a női politikus nem ezért fontos. Hanem mert a népességen belül is 50(51)% az arányuk. Egy főként férfiakból álló parlament nem tudja a nők érdekeit hitelesen képviselni.

2017. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy gondolom, hogy a nőket nem foglalkoztatja annyira a politika. Nem is értenek annyira hozzá, inkább csak "üzletasszonyként" vannak jelen benne. De pl. ti melyik női minisztert tudjátok elképzelni az ország élére?
2017. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Szimeon ***** válasza:
51%
Nem hiszem. Már csak azért sem, mert minden vezető pozícióban lévő nő mögött áll általában egy férfi.
2017. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
Az ország élére egy átlagos családanya lenne a legjobb. Aki átlagos fizetésből ki tudja hozni minden napra a kaját, a rezsit és a hiteleket kifizeti, és tud annyit eltenni, hogy gond esetén legyen mihez nyúlni, annak nagyobb gazdasági tudása van mint ezeknek a macskajancsiknak, akik luxuskocsival mennek xarni is, és azt hiszik, hogy 120 forint egy kiló kenyér.
2017. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Szimeon ***** válasza:
5-ösnek abban igaza van, hogy felső vezetőink fizetései annyira elszakadtak a proletár tömegekétől, hogy fogalmuk sincs miből lehet, kell megélni. Magam is beszéltem már olyannal, aki hebehurgya dogokat magyarázott arról, hogy már mindenkinek van videókamerája. Pedig tudnék mondani olyat, akinek még nincs.
2017. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg több lenne! :P
2017. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Láttál te már veszekedő nőket?
2017. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Jóval több nő kellene, az biztos. Ha másért nem, a családon belüli erőszak témáját nem olyan gyalázatos módon tárgyalnák, ahogy a Fidesz tette. Persze ennél sokkal több témában is érintettek, és nem csak a nők érdekvédelmére lennének alkalmasak, mint ahogy a férfi politikusoknak sem csak a férfiak érdekvédelme a feladatuk.


A kiegyensúlyozottság által sokkal több konfliktust lehetne megelőzni.

2017. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

Hehe ez a kérdés szép kis meghívó volt a sok nőgyűlölőnek :)


Amúgy nem tudom, próbáljuk ki...

2017. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!