Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miként vélekedtek az akkori...

Miként vélekedtek az akkori baloldali döntéshez : nem tették kötelezővé a 8 általános elvégzését a vezetői engedély megszerzéséhez?

Figyelt kérdés

#alvilág #tróger #előjog #közbiztonság veszélyeztetése
2017. márc. 5. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen érthető.


Minek ahhoz olvasni, hogy valaki levizsgázzon KRESZ - ből, értelmezze a szabályokat, értse a feliratokat, táblákat? Teljesen felesleges olvasgatni, csak elvonja a figyelmet az útról.

2017. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Minek ahhoz olvasni, hogy valaki levizsgázzon KRESZ - ből, értelmezze a szabályokat, értse a feliratokat, táblákat"


Hát szerintem a eléggé gáz, ha úgy megy át valaki a kresz vizsgán, hogy olvasni se tud. Azért azt szívesen megnézném.

2017. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Ha vezetni akar valaki, akkor az érdekel, hogy tud-e vezetni, nem az, hogy tudja-e az Árpád-házi királyokat.
2017. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom most hogyan megy, én '93 - ban vizsgáztam B kategóriából, nem volt nagy kihívás, amúgy is tudtam már a legtöbb szabályt, amellett annyit bifláztuk a teszteket, hogy nagyon sötétnek kellett lennie valakinek, hogy megbukjon.


Aki ismeri az ABC - t még nem biztos, hogy képes értő olvasásra, szabályok, helyzetek elemzésére.

2017. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A 8 általános nem kötelező? Nekem már ez is új :)
2017. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló burkoltan árnyalta az ésszerűtlenséget és a problémát . Sajnos nem kizárólag akkor tették lehetővé a határozattal , 90es években tömegével voltak kik sikeresen vizsgáztak úgy hogy a olvasni sem tudtak . Ezt a lefizetések kapcsolatok és a kivizsgálások hiánya tette lehetővé . Nálunk több lakótelepi suttyó és kisebbségi eleve gépkocsival jött tanfolyamra és elsőre mindenből sikeres vizsgát tettek átlag 6 osztállyal . Mindez úgy hogy minden 4ik órán voltak jelen . Dehogy volt fura miközben a diplomások az írásbelin elsősegélyen műszakin sorozatban hasaltak ...
2017. márc. 5. 17:52
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezt simán lehet fokozni. Ezen behalsz. Egy jobboldali döntés: Farkas Flórián felvétele a Fideszbe. Aki az általános iskola 8. osztályát 20 évesen járta ki a börtöntagozaton ma milliárdokat elherdáló parlamenti Fidesz képviselő!!! :DDDD
2017. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
3as válaszoló , itt nem a tanulmány a lényeg hanem az alapok értelmi képességek teljes kizárása . Mert mivel nem kell 8 általános aki ebből 2-öt 3-at elvégezte(úgy ahogy) az vezethet 50-es IQval ... Érthető ? Kedvezzünk a csőcseléknek pl könnyű drogok piacra dobásával aztán a suttyó beül herbálos vérrel és ráflessel a főútra és keresztül hajt valakin de túléli . Majd nem emlékszik és sajnálni fogja a dolgot esküdözve .
2017. márc. 5. 18:02
 9/17 anonim ***** válasza:
A probléma ott van hogy annak idején az általános iskola csak 6 osztályos volt és kiszúrás lett volna az idősebb korosztállyal ha egy ilyet meglépnek. Ma már nem olyan gáz mivel gyakorlatilag csak a 80+os korosztályt érinti ez a probléma.
2017. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha el tudja végezni a megfelelő vizsgákat 50-es IQ-val, akkor felőlem vezethet is 50-es IQ-val. Ha a vizsgákat olyan is el tudja végezni, aki közveszélyesen vezet (jelenleg nem ez a helyzet), akkor a vizsgákkal van a baj, és nem az iskolai végzettséggel kell babrálni.
2017. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!