Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki nem örül a jobboldali...

Aki nem örül a jobboldali esetleg szélsőjobboldali pártok előretörésének itt Európában azok nem gondolnak bele hogy nyilván nem ok nélküli folyamatok ezek?

Figyelt kérdés
Pl ha egy bevándorlás ellenes párt erősödik annak nyilván az az oka hogy az embereknek elegük van a bevándorlókból. Akkor ez miért baj?
2017. márc. 13. 06:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Mert mondjuk a szélsőjobboldal az nem csak annyit jelent, hogy nem lesznek bevándorlók. Azzal más is jár együtt.

Mondjuk ezen inkább neked kellene elgondolkodni, nem nekünk.

2017. márc. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy gondolnak bele. Ők a kis buborékukban élnek
2017. márc. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Libsi szemüveg. :-) Ha egy mondaton belül szerepel a jobboldali és a szélsőjobboldali, akkor valamiért a jobboldali már nem is látható. Ja, és a pavlovi reflex már indítja is a köpködőgépet.

Kérdésre: Igen, egyértelműen azért erősödnek a bevándorlásellenes pártok (gyengébbek és hülyék kedvéért ezek nem kizárólag szélsőjobboldaliak) mert az embereknek elegük lett a bevándorlók soha el nem fogyó sáskaseregéből. Ez hosszú távon okozhatja azt is, hogy bevándorlásellenes pártok akár kormányt is fognak alakítani. Aztán bizonyos körökből akkor fog igazán beindulni az nagy sipákolás, demokrácia megkérdőjelezése, választási eredmények legitimitásának tagadása.

2017. márc. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

A diktatúra mindig nagyon vicces addig, amíg te lövöldözöd fejbe a Párt ellenségeit.

Aztán, amikor már a saját exhaverjaid tartanak pisztolyt a te fejedhez, akkor jönnek a könnyek és a könyörgés.

2017. márc. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Attol meg hogy ertem hogy miert tortenik valami, meg nem kell orulnom neki.


Semmifele szelsoseg eloretorese nem kivanatos, legyen az jobb vagy bal.

2017. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

A két állításod között nincs összefüggés :)


Természetesen nem ok nélküli a jobboldal előretörése, de attól hogy van oka, miért kéne neki örülnöm?

2017. márc. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Alain Delon ***** válasza:
93%
Mindegy. Egyik oldal sem akar semmit, csak kábítják az embereket a nagy szövegükkel. MIND!
2017. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Azért nem örülnek neki, mert szertefoszlanak a kultúrmarxisták álami.
2017. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Estádio de Felchút ***** válasza:

A világ rendjére kevésbé jellemző a véletlenszerűség, inkább az ok, okozat, és következmény, amelyek meghatározzák a dolgokat. Társadalmi folyamataink szinte kizárólag reaktívak, nem proaktívak.

Én nem vagyok meglepődve semmin, nagyjából értem a dolgok menetét.

2017. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Én azért nem örülök az ilyen pártok megerősédéséenk, mert a programjuk csak abból áll, hogy nem kérnek a bevándorlókból. Elolvastam sok ilyen nagy európai szélsőjobbos párt programját, de arról nem nagyon beszélnek miként akarnák az emberek életszínvonalán növeli, miket fejlesztenének, mi változna meg az egészségyüben, stb. Egy párt programja ne csak abból álljon már, hogy nem kér a bevándorlókból, legyen az afrikai, arab, ázsiai, kelet-európai, hanem legyenek más elképzelései is.
2017. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!